Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Hyundai PALISADE, parametrik tasarım felsefesinin en yeni üyesi olarak dikkat çekiyor

 Hyundai Motor Company, başta Amerika olmak üzere satışa sunduğu pazarlarda dikkat çeken SUV modeli PALISADE’i baştan sona yeniledi. Bir önceki nesline göre daha büyük, daha geniş ve daha modern olan otomobil, tasarımında ve teknolojisinde önemli ölçüde geliştirilmelere yer veriyor.  Yeni PALISADE'in tasarımı, bir SUV'a yakışır şekilde net bir farklılık ortaya koyuyor. Tasarımın her detayında zarafet taşıyan otomobil, çizimlerde dahi ne denli iddialı olduğunu kanıtlamış oluyor. Geniş ve basamaklı bir ızgara formu ile gelen otomobil, daha üstün bir görünüm sunmak için markanın karakteristik özelliği haline gelen parametrik dizayn öğelerini kullanıyor. 
Hyundai PALISADE, sportif tamponlara, keskin kenarlı hatlara ve görsellikte çekicilik yaratan dikey konumlandırılmış LED kompozit aydınlatmalara sahip. Yeni ve çok kollu alaşım jantlar ise sağlam ve üstün bir görünüm için otomobilin tasarımını destekliyor.Hyundai PALISADE, 13 Nisan günü, Amerika New York’ta gerçekleştirilecek Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

1 yorum:

  1. Hyundai istese bugün Porsche 911'e bile rakip üretir. Üretirse hiç şaşırmam Hyundai'de her türlü teknoloji, altyapı vs vs var ama ben Hyundai'den Palisade'ın üstüne konumlanacak devasa bir F-SUV bekliyorum umarım Hyundai'nin gelecek planları arasında bu vardır. (E-SUV) Palisade'dan sonra Santa Fe'ye bir abi daha gelse tadından yenilmez

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..