Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli Araba TOGG'un fabrika yönetimi destek hizmetleri, Atalian Türkiye'de

Türkiye’nin en büyük tesis yönetimi firmalarından Atalian Türkiye, TOGG tesislerinin destek hizmetlerini yürütüyor. Atalian Türkiye, TOGG Gemlik Fabrikası’nın genel temizlik, ikram, resepsiyon ve muhaberat hizmetlerini sağlıyor. Bununla birlikte tesisin teknik destek hizmetleri, atık yönetimi, depo yönetimi, su ikmali ve temizlik malzemeleri Atalian Türkiye tarafından sağlanıyor.


Atalian Türkiye CEO’su Barış Ünalp; “Ülkemiz açısından gurur vesilesi olan TOGG projesinin bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel bakış açımız ve tesis yönetimi alanında sektörel deneyimimiz nedeniyle tercih edildik. Bunun yanı sıra sektördeki bilinirliğimizin, samimi, güler yüzlü, şeffaf hizmet anlayışımızla hızlı çözüm üretmemizin ve yenilikçi uygulamalarımızın da bu tercihte etkili olduğunu düşünüyorum. TOGG’un farklı isteklerini hızlı bir şekilde, tek noktadan gerçekleştirecek kapasitede ve esneklikte hizmet sunabiliyoruz. Aynı zamanda maliyet, zaman, enerji verimliliği gibi pek çok konuda avantaj sağlıyoruz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “TOGG’un tüm üretim ve ilgili süreçlerinde emeği geçen tüm kişi ve kurumları tebrik ediyor, projede yer alan tüm ekip arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

 


Atalian Türkiye hakkında:


Dünyanın önde gelen tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan Atalian Global Services, 36 ülkede 123 binden fazla çalışanıyla özel sektör ve kamudaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler geliştiriyor. 2013 yılında Türkiye pazarına giren Atalian Türkiye bünyesinde 5 bini aşkın kişi çalışıyor. Atalian Türkiye, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek veriyor: tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat & renovasyon. Atalian Türkiye, seçilen stratejik alanlarda 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük entegre tesis yönetimi firması olmayı hedefliyor. 


Atalian Türkiye’nin hizmet verdiği markalar arasında Renault, Ford, Novartis, Bosch, CarrefourSA, Migros, Sütaş, Coca-Cola, Ikea, Boyner, LCW, Gratis, Media Markt, Simit Sarayı, Galataport, Allianz, Panasonic-Viko, Yapı Kredi, Odeabank, TED Ankara Koleji, TED Üniversitesi, Hisar Okulları, Kültür Üniversitesi, Aselsan, Doğuş Grubu ve Anadolu Grubu ile İnİstanbul, Nivo İstanbul projeleri yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..