Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Borusan Otomotiv Motorsport , GT4 Avrupa Serisi ve Son Durum

Borusan Otomotiv Motorsport (BOM), 2. Ayak yarışları için Fransa'nın Formula 1 yarışlarına ev sahipliği yapan pisti Paul Ricard'da start aldı.Borusan Otomotiv Motorsport takımının 12 kapı numaralı yarış otomobiliyle müsabakada yer alan Berkay Besler ve Tom Edgar ilk yarışı Silver kategoride 7. sırada tamamlarken ikinci yarışı ise 4. bitirmelerine rağmen aldıkları süre cezası nedeniyle 10. sırada noktaladılar. Yağız Gedik ve Enzo Joulie ikilisi ise Silver kategoride ilk yarışı 15. ikinci yarışı ise 20. Sırada bitirdiler. Yarışın ikinci gününde 52. sıradan start alan ikili 20. sıraya kadar yükselerek damalı bayrağı görmeyi başardılar. 


GT4 Avrupa Serisi 3. Ayak Yarışları Eau Rouge virajıyla motor sporlarında efsaneleşmiş Belçika'nın Circuit de Spa-Francorchamps Pisti'nde 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde geçilecek. 


 


Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda yarışan Borusan Otomotiv Motorsport’un diğer sponsorları  ise Shell, Borusan Lojistik, Borçelik, Gedik Piliç, Borusan Oto, Supsan ve Glasurit’tir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..