Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Toyota C-HR’ın Dünya Prömiyeri Yakında

Dünyanın en çok otomobil imal eden ve satan markası Toyota’nın büyük bir merakla beklenen yeni Toyota C-HR modelinin örtüsünün kalkacağı tarih belli oldu.. 26 Haziran’da gösterilecek nefes kesen tasarımıyla Yeni Toyota C-HR, C-SUV segmentine yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.Yeni nesil Toyota C-HR, ilk neslin getirdiği başarıyı daha da ileriye taşımayı hedefliyor. 

Toyota C-HR’ın DNA’sına sadık kalınarak geliştirilen Yeni Toyota C-HR, yepyeni sofistike tasarımı gelişmiş teknolojilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 


C-SUV segmentine ilk nesilde olduğu gibi iddalı bir bakış açısı getirecek olan Yeni Toyota     C-HR, sunacağı verimli motor seçenekleriyle de Toyota markasını karbon nötr hedeflerine daha da yaklaştıracak. Toyota C-HR, ilk neslinde olduğu gibi ikinci nesliyle de Sakarya’daki Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye fabrikasında imal edilecek..


Kaynak; Basın Bülteni
www.toyota.com

4 yorum:

 1. Toyota gibi bir dünya devi yıllardır tasarım konusunda rakiplerinin gerisinde kalıyordu. Toyota yıllar sonra artık adam akıllı iyi tasarımlar ortaya koymaya başladılar. Yeni C-HR'ın arka koltukta oturma pozisyonu ve görüş açısını çözdülerle güzel bir iş çıkarmış olurlar

  YanıtlaSil
 2. Hala anlamıyorlar arka koltuk ve arka cam sorunlu, zindan gibi. 4 Kişilik ama aslında 2 kişilik araba alıyorsun.

  YanıtlaSil
 3. C-HR yüzünden Toyota'ya çok şikayet gitmişti. Bakalım yeni kasasında mezar gibi olan arka düzeni değiştirmişler mi? Bu aracın bir diğer eksiside sunroof olmaması sunroof olsa C-HR çok iyi durur

  YanıtlaSil
 4. Anlamayan sizsiniz. Coupe araçta son konuşulması gereken şey arka koltuktur. Coupe High Rider.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..