Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Hyundai Assan Geleceğin Teknisyenlerine Destek Oluyor.

Hyundai Assan, yetkili servislerindeki deneyimli ve uzman personel ile birlikte teşhis kalitesini ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırmak için eğitime destek olmaya devam ediyor. İlk etapta İstanbul Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Hyundai Sınıfı açarak eğitime katkıda bulunan Hyundai Assan, okula 2 adet otomobil, motorlar ve gerekli teknik ekipmanları bağışladı.

Teknik lise öğrencileri ve öğretmenler, bu ekipmanları sadece öğrenme amaçlı kullanacak ve gelecekte sektörün daha deneyimli uzmanlarla servis hizmeti vermesi için girişimde bulunacak. Hyundai Assan ayrıca, öğrencilere yönelik bayilerde bir staj programı da sunuyor. Mezun olan öğrenciler, Hyundai Assan Yetkili Servisleri’nde sertifikalı teknisyen olarak istihdam edilecek.


Milli Eğitim Bakan Yardımcısı, Maltepe Kaymakamı, İstanbul İl ve İlçe Milli Eğitim Yöneticileri, Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu ve Hyundai Assan üst düzey yönetiminin katıldığı açılış törenin konuşmasını yapan Hyundai Assan Başkan ve CEO’su Sangsu Kim, eğitime verdikleri desteğin önemini vurgulayarak duygularını en iyi şekilde ifade etti. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..