Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli Yanmar & Solis traktörler, 17. Uluslararası Manisa Tarım Fuarı’nda görücüye çıkıyor

Endüstriyel motorlar, iş makineleri, tarım makine ve ekipmanları, enerji sistemleri, deniz araçları ve ekipmanları imalatında  110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen sanayi devlerinden Yanmar; Solis ve Yanmar markalı yeni traktör modelleriyle Manisa’da,  7 Kasım’da da Adana Tarım Fuarı’nda Türk çiftçisiyle buluşacak. 
110 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen endüstriyel motor imalatçılarından  Yanmar,   2 Kasımda başlayacak 17. Uluslararası Manisa Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na İzmir fabrikalarında ürettiği Solis ve Yanmar marka traktörler ile katılacak.

Yanmar ve Solis traktör yakından incelenecek

2 Kasım Perşembe günü başlayacak Manisa 17. Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na katılacak Yanmar’ın Türkiye iştiraki Yanmar Turkey Makine A.Ş., İzmir Torbalı ilçesindeki fabrikada montajı tamamlanan traktörlerini sergileyecek. Çiftçiler bu fuar kapsamında Yanmar Turkey’in çift çeker, orijinal kabinli ve STAGE V (EURO 5) uyumlu traktörlerini yakından görme ve inceleme fırsatına sahip olacaklar.STAGE V motorlu traktör modelleri görücüye çıkacak

Manisa 17. Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı, 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek ve fuarda Yanmar Turkey adına faaliyet göstere bayii Sami Eşme, yeni Solis ve Yanmar traktörlerini tüketiciye tanıtacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..