Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Araç Kiralama Hizmetine Ödül

Sixt Türkiye’nin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, tüketicilerin deneyimlerini paylaştığı ve firmaların performanslarının değerlendirildiği önemli bir platform olarak öne çıkan sikayetvar.com tarafından da tescillendi. Bu yıl 9.uncusu düzenlenen sikayetvar.com “A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards” ödüllerinde Sixt Türkiye, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Araç Kiralama kategorisinde “Diamond” ödülüne layık görüldü. 


Sixt Türkiye adına bu saygın ödülü, Araç Kiralama Direktörü Eylem Özyılmaz, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeni Zeynep Canerler ile Kıdemli Müşteri Hizmetleri Uzmanı Duygu Bolat aldılar.


Tüketicilerin gerçek yorum ve değerlendirmeleri doğrultusunda belirlenen Türkiye'nin en prestijli ve bağımsız ödülleri arasında yer alan sikayetvar.com A.C.E Diamond ödülü, Sixt Türkiye'nin premium hizmet anlayışının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.


Sixt Türkiye, geniş araç filosu, deneyimli personeli ve 7/24 müşteri hizmetleri ile en yüksek kalitede araç kiralama hizmeti sunmayı hedefliyor. 
Volkswagen Grubunun Cupra ve Jetta'dan Sonraki Yeni Markası Scout, Hazırlanıyor
Havalimanından Araç Nasıl Kiralanır?
Türkiye'de Otomobil, Araç ve Motor İmal Eden Firmalar
2024 Lastik Fiyatları  2024 Lastik Fiyatları
Kapı Açma Kazalarında, Bu Teknikle Açılan Kapı Hayat Kurtarıyor…
Türkiye'de Yerli Otomobil ve Yerli Araç İçin Yapılan Çalışmaları Biliyor musunuz?
Hangi Toyota Modeli, Nerede İmal Ediliyor?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..