Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

En yeni Bomag ürünleri sergilendi!

Yol makineleri imalatçısı Bomag, Sivas’ta düzenlediği etkinlikte, BF 800 C-3 S600 Finişer, BW 213 D-5 ve BW 161 AD-5 gibi en yeni modellerini sergiledi. Dünyada milyonlarca kilometre yolda imzası bulunan, Bomag, 2024’ün ilk etkinliğinde deneyimli yol emektarları, yöneticiler ve karar vericilerle bir araya geldi. Bomag’ın en güncel teknolojilerini barındıran modellerine ek olarak, Marubeni Dağıtım ve Servis’in katma değerli satış sonrası hizmetleri, yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri hakkında da bilgiler katılımcılara aktarıldı.Japonya merkezli Marubeni Corporation iştiraki olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. kapsamında Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, 2024’ün ilk müşteri etkinliğini Sivas’ta gerçekleştirdi. Sivas Greenpark Hotel’de, yaklaşık 70 asfalt işçisi, operatör, şirket sahibi ve yöneticinin katılımıyla gerçekleşen “Bomag Ürün ve Hizmet Tanıtım Etkinliği”nde, Bomag’ın yol ve asfalt makineleri tanıtıldı, Marubeni Dağıtım ve Servis’in yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri gibi satış sonrası hizmetlerindeki avantajlar vurgulandı. Katılımcılar, Bomag makinelerinin sağladığı konfor ve verimlilik donanımlarına büyük ilgi gösterdi.

Etkinlikte kullanıcıların beğenisine sunulan makine modelleri, üstün özellikleriyle Bomag kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşattı. Görenlerin tam not verdiği finişer ve silindir modelleri, güçlü donanımlarıyla göz kamaştırdı. Etkinlikte BF 800 C-3 S600 Finişer, BW 213 D-5 ve BW 161 AD-5 sergilendi. Marubeni Dağıtım ve Servis ile Bomag yetkilileri, yol ve asfalt konusundaki deneyimli operatörler ve iş ortaklarıyla saatlerce araçları, en ince detaylarına kadar birlikte incelediler.


BF 800 C-3 S600 Finişer: Uzun tesviye plakalarıyla kusursuz teknik yapı


Otoyollar ve havaalanları gibi yüksek asfaltlama performansının gerekli olduğu yerlere yönelik geliştirilen, ağır projelerin en ideal finişeri olarak tanıtılan BF 800 C-3 S600, kullanıcılarına çok sayıda özellik sunuyor. BF 800 C-3 S600 Finişer; maksimum konforlu sürücü platformu, sezgisel ekran ve pratik yardım fonksiyonlarına sahip A-PAVE işletim konsepti, %95’e kadar ön sıkıştırma, optimum güvenlik ve maliyet verimliliği, kusursuz asfalt düzgünlüğü için çok uzun tesviye plakaları, helezonların ve taşıma bantlarının ultrasonik sensörlerle oransal kontrolü, hidrolik olarak indirilebilen tavan ve taşıma için hızlı sabitleme sayesinde, kolay ve güvenli taşıma gibi birçok özelliğiyle, katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Etkinlikte sergilenen BF 800 C-3 S600 Finişer, özel sipariş kırmızı rengiyle de dikkat çekti.


BW 213 D-5: Yol inşaatlarının ideal yol arkadaşı


Bomag BW 213 D-5 tek tamburlu silindirler, inşaat sürecinde çok önemli bir role sahip. Bu yüzden Bomag BW 213 D-5, çok çeşitli inşaat işleri için üretkenliği ve güvenliği bir arada sunuyor. Her işe uyumlu tek tamburlu toprak silindiri BW 213 D-5, üstün donanımları sayesinde, şehir içi veya şehir dışı yol inşaatları ve her türlü zemin dolgu işleri için en ideal seçeneklerden biri oluyor.


BW 161 AD-5: Yüksek üretkenlik ve çalışma konforu sunuyor


5 ton ve üzeri çalışma ağırlığıyla Bomag tandem silindirleri, birçok uygulama için ilk tercih oluyor. İster kabinli ister ROPS olsun, yüksek üretkenlik ve çalışma konforu, standart olarak kullanıcılara sunuluyor. BW 161 AD-5 tandem silindiri, 10 tonluk ağırlığı, yeni nesil emisyonu ve 95,0 kW gücüyle, üretkenlikte olağanüstü bir artış sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..