Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni BMC 417

Toplu taşımada Neocity ve Procity, yük taşımada Tuğra Serisi'yle var olan BMC, hafif kamyon açığını yeni BMC 417 ile kapatıyor. 2011'li yıllarda Euro 4 normlarını karşılayan Cummins motorlu BMC 415, ilerleyen zamanlarda Euro 5 ve Euro 6'ya uygun şekilde Türkiye yollarına çıkmıştı. 2016 yılına yeni kabiniyle merhaba diyen BMC 415, 2021'den 2023'ün sonlarına kadar satışta yoktu. Şimdi ise daha gelişmiş güvenlik ve multimedya sistemlerine ek olarak gücü arttırılmış bir şekilde rakiplerinin karşısına çıkıyor..Yeni BMC 417 Teknik Özellikleri

Motor; Cummins

Yakıt; Dizel

Norm, Euro 6Güç; 170 beygir

Kapasite; 9 ton

Sınıf; hafif kamyon

Şanzıman; 6 ileri vites

ABS, ESC, HSA, ASRAEBS, LDWS

Cruise Control

Isıtmalı aynalar, Park sensörü

Lastik basınç izleme sistemi

Gabari lambası

Multi medya ekranı; Android Auto - Apple CarAracın kasko listesine göre fiyatı  (28.04.2024 01.07) 

BMC 417 9T hafif kamyon; ₺2.061.610,00


 

 " Yeni Yüzüyle BMC 417 Furcan Otomotiv Farkıyla Yollarda…

Türkiye’nin markası BMC’den Teknoloji, güç, performans, tasarruf, konfor gibi kilit kriterlerin hepsini bir arada barındıran çekici seriyle yolların fatihi olan araçlarımızı tanıtmak için düzenlenen lansman paydaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

 

 

Lansman Sunumu Furcan Otomotiv Genel Müdürü Sayın Murat Garan ve BMC Kamyon Satış Müdürü Sayın Emrah Polat tarafından yapılan BMC TGR 4340, BMC 1846 ESS ve BMC 417’nin teknik özellikleriyle tek tek anlatıldı. Özellikle BMC 417’nin yeni yüzü tüm katılımcıların dikkatini çekmesi bizi ayrıca mutlu etti.

Yeni bir BMC'mi, Yoksa Çin BMC'si mi?

Lansman açılış konuşması Furcan Şirket Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hayrettin Bozan tarafından yapıldı. Sayın Bozan konuşmasında özetle; Furcan Şirketler Grubu için BMC markasının kendileri için vazgeçilmez olduğunun altını bir kez daha çizdi. Uzun yıllardır BMC markasının satış, servis ve yedek parça noktasında bölgeye ve tüm Türkiye’ye hizmet vermenin haklı gururunu taşıdıkları sözlerine ekledi.


 

 

Bu özel lansmana katıldıkları için tüm paydaşlara tekraren teşekkür eden Sayın Bozan; yeni etkinlik ve buluşmalarda görüşmek dileğiyle sözlerini tamamladı. "

Kaynak / Bilgi; https://furcan.com.tr/
https://www.facebook.com/FurcanOtomotiv/
Kasko Listeleri
https://www.otometre.com/2015/12/bmc-yeni-araciyla-sasirtti-yeni-bmc-415.html
https://www.otometre.com/2019/05/bmcnin-2019-kamyon-fiyatlar-acklanrken.html
https://www.otometre.com/2022/10/hangisi-ilk-yerli-elektrikli-arac.html
https://www.otometre.com/2022/01/yeni-bir-bmcmi-yoksa-cin-bmcsi-mi.html
https://www.otometre.com/2020/01/bmc-2020-fiyatlarn-yeniden-guncelledi.html
https://www.otometre.com/2011/10/bmc-maliyet-ve-cini-kesfetti.html
https://www.otometre.com/2018/01/bmc-araclarnda-cumminsten-sonra-alman.html
https://www.otometre.com/2018/08/bmc-ve-dma-elektrikli-arac-icin-ne.html

5 yorum:

 1. Bu kasa eski kasa diye hatırlıyorum. Acaba Çin de mi üretiliyor yoksa Türkiye de mi?

  YanıtlaSil
 2. 2.resime atfen ; Cin menşei bir aracin direksiyonu hic mi düz durmaz))
  Kupanin görünüsüne göre görünen köy kilavuz istemez misali, galiba JAC ( Isuzu) kupali bir deneme daha gibi görünüyor. Fakat rakibi Isuzu veya Canter den ziyade diger yerli üretim Otokar Atlas, bir diger
  Cin menşei. Tsk ederim. Metin

  YanıtlaSil
 3. Güzel haber.Fakat devamlılığı olmalı.Örnek Otokar,Foton atlası 10 yıldır standart seviyede satıp servis imkanı sağladı.Karsan kaç defa hyundai kamyon satıp geri çekti.Bmcde aynı duruma düştü .hem çok çeşitli hafif ticaride olmalı hemde devamlılığı sağlayıp güven vermeli.

  YanıtlaSil
 4. Euro 5 motorlu BMC 415'in güncel, daha güçlü, multimedya ve yeni sistemleri olan bir araç BMC 417. haliyle Isuzu kökenli JAC altyapılı Cummins motorlu hafif kamyon. Bunun biraz değişiği de Foton markalı Otokar Atlas, o da Cummins motorlu. Rakip olarak ta yerli Isuzu ve Mitsubishi Fuso var. Bu dört aracında yerliliği hakkında bir bilgi yok! Karsan / Hyundai HD ise ve hatta H350 minibüs Hyundai'nin o zamanki isteklerine göre yapılmış gibi. Gerçi Renault kamyonlar ve Peugeot Partner ve Citroen Berlingo da bir süreliğine imal edilmişti.

  YanıtlaSil
 5. İkinci fotoğraf, çekim açısından belki ışıktan dolayı farklı görünmüş olabilir mi?

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..