Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Yamaha Kodiak 700 EPS SE

Zorlu dış mekan koşullarında iş yükünüzü hafifletmek hem de keyifle çalışmanız için tasarlanan Kodiak 700 EPS SE, Yamaha sınıfındaki ATV’lerin en yenisi ve en dolusu. Her ayrıntısı daha rahat bir arazi deneyimi yaşatırken, bu eğlenceli araç doğanın tüm çetin şartlarına gün boyu cevap veren konforlu bir çalışma fırsatına ve arazi gezisine olanak sağlıyor.
Dayanıklı iş aracına ihtiyaç duyan çiftçiler, ormancılar ve endüstriyel amaçlı kullanıcılar ve eşsiz bir offroad deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan ATV Kodiak 700 EPS SE sonuç odaklı çalışmak isteyenler için tasarlandı. Arazide kolayca hareket etmeyi, ağır yükleri taşımayı sağlayan yüksek torklu motor, otomatik şanzıman ve EPS (Elektrikli Direksiyon), On- Command (Diferansiyel Kilidi) gibi Yamaha teknolojileri ile donatılan Kodiak 700 EPS SE, koltuk üzerinde geçen uzun bir günün sonunda bile rahat hissettirecek ergonomik tasarıma sahip.
Yamaha'nın kendini kanıtlamış, yüksek torklu MK II 686cc motorundan güç alan ve gün boyu sürüş konforu için kompakt şasi ve yumuşak bir koltuğa sahip olan bu sıra dışı iş makinesi sürücünün yanında ek olarak 140 kg yük taşıyabiliyor ve dahili vinç ile 600 kg'a kadar yük çekebiliyor.


 Bu ATV Traktör, sarsıntısız çalışan Ultramatic® CVT şanzıman ve Diferansiyel Kilitli /2 Çeker/4 Çeker sistemi sayesinde yük çekme işleri için çok ideal. 

Elektrikli Direksiyon sayesinde işler daha da kolay hallediliyor. 10 yıl garantili kayış, 4 tekerde motor freni, alüminyum jant, ıslak çalışma sistemine sahip kampana arka fren, Çekiş Kontrol Sistemi, daha yüksek çalışma aralığı bulunan KYB süspansiyon, gün boyu sürüş konforu sunan tam kapsamlı dijital ekran Kodiak 700 EPS SE’nin diğer öne çıkan özellikleri...
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..