Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Türkiye’deki 4’üncü SUV modeli; SWM G05 PRO

Türkiye pazarına kısa bir süre önce giriş yapan İtalyan SWM Motors, Türkiye’deki ürün yelpazesini yeni D-SUV modeli G05 PRO ile genişletiyor. SWM’nin Türkiye’deki dördüncü SUV modeli olan yeni araç, sunduğu 7 kişilik oturma düzeni, gelişmiş donanım seçenekleri ve DCT şanzımanlı Premium isimli yüksek donanımlı versiyonu ile  iddialı..
SWM G05 PRO, şık ve sportif İtalyan tasarımını, verimli 1.5 litrelik motoru ve 7 kişiye kadar oturma kapasitesi sunan fonksiyonel iç mekanıyla buluşturuyor. 1920 litreye varan bagaj hacmi, 11 farklı koltuk kombinasyonu ve katlanabilir üçüncü sıra koltuklarıyla kalabalık ve uzun seyahatlerden iş gezilerine kadar tüm yolculukları keyifli hale getirmek için donatılan birçok özellik, G05 PRO ile yapılan her seyahati çok daha keyifli bir hale getiriyor. 

Avrupa’da satışa sunulduğu ilk ülkelerden biri Türkiye olan yeni SWM G05 PRO, kullanımı kolay ve sezgisel 12” bilgi-eğlence sistemi ile Apple CarPlay ve Android Auto gibi gelişmiş bilgi-eğlence sistemlerini destekleyerek çağın multimedya işlevlerini yerine getirebiliyor. 1 m2 boyutunda panoramik açılır tavana sahip olan G05 PRO, sürücü ve yolcular için ferah bir seyahat ayrıcalığı tanıyor. Ayrıca SWM, SUV model ailesini Türkiye’ye özel uzatılmış 5 yıl veya 150 bin kilometre garantiyle satışa sunuyor. 


Yeni vergi düzenlemesi ile ilgili görüşlerini açıklayan SWM Türkiye Ticari Operasyonlar Direktörü Burak Azmanoğlu, “SWM olarak Türkiye'de kurduğumuz güçlü bayi ağı ile satış ve satış sonrası dahil tüm operasyonlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Açıklanan yeni yönetmelik zorlayıcı ancak karara saygı duyuyoruz. 

Türkiye için planlarımız uzun vadeli ve mevcut durumun süreci hızlandıracağını düşünüyoruz. Bu nedenle Avrupa ve Türkiye'de üretim projemizi değerlendirmeye ve planlamaya başladık, yatırım ve yerelleşme fırsatlarını ısrarla gelecek planlamalarımızın merkezinde tutuyoruz. SWM olarak buradayız ve hız kesmiyoruz, ne olursa olsun bize inanan müşterilerimizi ve bayilerimizi önceliklendirmeye ve onları korumaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak; Basın Bülteni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..