Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Ünlü oyuncu Brad Pitt, Formula 1'de!

 Brad Pitt’in Formula pilotu olduğu F1 filminden ilk fragman yayınlandı!  Top Gun: Maverick'in yönetmeni Joseph Kosinski'nin yönettiği filmde ünlü oyuncu Formula 1'e geri dönen eski bir pilotu canlandırıyor. IMAX ile çekilen film 300 milyon dolarlık devasa bütçesiyle dikkat çekerken;Damson Idris, Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia ve Samson Kayo gibi yıldız oyuncu kadrosu ve adrenalin dolu yarış sahneleriyle F1 tutkunlarında şimdiden büyük heyecan yarattı.


 2025 yılında vizyona girecek en dikkat çekici filmlerden olacağına kesin gözüyle bakılan F1’in ilk fragmanı yayınlandı. Warner Bros. Pictures/Apple Original Films imzalı yapımın merakla beklenen filmden ilk afişi de paylaşıldı.


 


Formula 1 ile iş birliği içinde, 300 milyon gibi büyük bir bütçe ile çekilen F1 filminin başrolünde ünlü oyuncu Brad Pitt yer alıyor.  Formula 1 hayranlarında şimdiden büyük heyecan yaratan filmin yıldızlarla dolu kadrosu ise göz dolduruyor.


 


Gerçek F1 pilotları da filmde boy gösterecek


Seyirciyi F1'in heyecan verici dünyasına dahil edecek olan filmde, ünlü oyuncu Brad Pitt, Formula 1'e geri dönen eski bir pilotu canlandırırken, genç oyucun Damson Idris ise onun APXGP adlı kurgusal bir takımdaki ekip arkadaşı rolünde. Gerçek Grand Prix yarışlarının yapıldığı hafta sonlarında çekilen filmde Pitt ve Idris’in yanı sıra Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia ve Samson Kayo gibi ünlü oyunlar yer alıyor. Öte yandan başta Lewis Hamilton olmak üzere bazı F1 pilotları da filmde boy gösterecek.


 


Yönetmen koltuğunda Top Gun: Maverick'in yönetmeni olan Joseph Kosinski'nin olduğu filmde, Formula 1, 10 F1 takımı ve sürücüleri, FIA ve yarış organizatörleri de dâhil olmak üzere F1 camiasıyla iş birliği yapmış.  Copper CEO'su Penni Thow ise filmde başyapımcı olarak görev alıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “F1”, 2025 yazında vizyonda olacak.


 

2014 yılından bu yana dünyanın önemli sinema yapım şirketlerinin Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini yürüten TME Films, sinemaseverleri prestijli yapımlarla buluşturan dağıtımcı bir firmadır.  Bağımsız yapımlar için TV satışları da yapan TME Films, 2020 yılına kadar 20th Century Fox’un Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’daki lisansörlüğünü yürütmüştür. Eylül 2022 itibariyle Sony Pictures yapımı filmlerin ülkemizdeki dağıtımcılığını üstlenen TME Films, Nisan 2023’ten itibaren ise Warner Bros.’a ait filmlerin de dağıtımı yapmaya başlamıştır. Sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan TME Films, ayrıca yerli ve bağımsız yapımların da dağıtımcılığını yapmaktadır. TME Films, bugüne kadar La La Land,1917, The Fabelmans gibi ödüllü yapımların yanı sıra Hunger Games serisi gibi dünya çapında hit olmuş, çok sayıda gişe rekortmeni filmi Türk sinema izleyicisi ile buluşturmuştur.   TME Films, Sony Pictures ve Warner Bros. ile birlikte Spiderman, Ghostbusters, Venom ve Barbie gibi tüm dünyanın merakla beklediği filmleri ve daha nice kaliteli yapımı izleyiciye sunmaya devam ediyor.Kaynak; Basın Bülteni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..