Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

KISACA YAVUZ MOTORS

Yavuz Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahasında uzman ve Türk Otomotiv sanayinin temelleri atan tecrübeli kişilerce 1991 yılında kurulmuştur. Bu konuda uluslararası firmaları ülke çapında temsil etmek ve ortak projelendirme ile üretim faaliyetlerinde bulunmak hedefiyle kurulan şirket hızla sanayileşen Türkiye’de kısa sürede önemli bir yan sanayi olmayı başarmıştır.

Firma yan sanayi olarak ilk zamanlarda kritik bir parça olan biyel kolu üretime başlamış ve halen montaj hatlarına OEM olarak silindir blok, silindir kapak ve biyel kolu üretmeye devam etmektedir.

2002 yılının başında kendi YAVUZMOTOR markasını tescil ettirerek endüstriyel dizel motor üretimi için yatırıma başlamış ve 2005 yılından bu yanada dizel motorlar üretmektedir.

Firmamız çok kısa bir sürede olmaz denileni gerçekleştirerek tamamen Türk mühendisliği ile litre başına en yüksek gücü veren dizel motoru üretmiş ve müşterilerin beğenisine sunmuştur. Yedek parça ve OEM pazarında firmamız iyi bir isme ve güvene sahiptir. Bu sebeple hem firmamızdan hemde almış olduğunuz motorlarımızdan kesinlikle memnun kalacağınızı ve bize duyduğunuz güveni boşa çıkartmayacağımızdan emin olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..