Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

SUBARU XV SOSYAL MEDYA ÖNÜNE ÇIKTI

Subaru'nun yeni aracı XV; tanıtım ve test sürüşü için Polonezköy  Leonardo Restaurant’ ta  dijital medya önüne çıktı.Bayraktar Grubu ve Motul ev sahipliğinde  17 Mart 2012  Cumartesi günü test sürüşü ve tanıtım etkinliğinde sosyal medya yazarlarına tanıtıldı.Subaru TürkiyeGenel Müdürü Toros Kardaş, Motul  Türkiye Marka Müdürü Sezai Türkmen ve Subaru XV ile gezi programı yapan Tayfun Talipoğlu'da etkinlikte yer aldı...
Yeşillikler içinde yer alan Leonardo Restaurant'ta kahvaltıyla aktivite başladı.
 Sohbet ve tanıtım sonrasında yola çıkıldı.Farklı renkteki dört  Subaru XV, dijital medya temsilcililerini rahat ettirmeye çalıştı..Ve sahnede Subaru XV; rahat, sessiz, başarılı, teknolojik özellikleriyle arazide de kimseyi yolda bırakmayacak şekilde sürücüsüne güven veren bir araç.


Kendi sınıfında en iyilerden biri olan araç turuncu rengiylede özdeşleşmiş durumda..


2 yorum:

  1. merhabalar benim bir sorum olucak..bu aractan almayı düşünüyorum fakat ne olur olmaz diye lpg takılıp takılamadığını merak ediyorum? acaba bu konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz? şimdiden ilginize teşekkürler..

    YanıtlaSil
  2. Bu konuda net bir bilgim yok.Ancak takılamaması için geçerli bir sebebte yok.Bunu Subaru'nun internet adresi ve servislerinden öğrenebilirisiniz.Olsa olsa LPG deposu bagajı küçültür..

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..