Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

YENi OPEL ÇAĞLAYAN

Alman marka Opel'den yepyeni bir otomobil geliyor; Çağlayan yani Cascada..  Sanki çekiciliği, farklılığı ve özgürlüğü  akla getiriyor.Opel şimdiden 2013'ün yazına  hazırlık yapıyor..Yeni Opel convertible, ismini İspanyolca “çağlayan” kelimesinden alıyor. İsim, tüm Opel binek otomobillerinde olduğu gibi “a” harfiyle bitiyor ve üstü açık otomobilin getirdiği temiz havanın ritmik, dinamik ve akıcı ruhunu yansıtıyor.
Cascada, Mokka ve ADAM’dan sonra, Opel’in bu yıl ismini açıkladığı 3. yeni modeli oluyor. Bu da markanın, ürün ailesini geliştirdiği ve 3 yeni segmente girdiğinin göstergesi: bir kompakt SUV, bir moda ikonu şehirli otomobil ve zarif bir orta sınıf convertible.

Cascada’nın dünya prömiyeri 2013 ilk çeyrekte yapılacak. Yeni Cascada Türkiye pazarına 2013 yılı Mayıs ayında gelecek. Henüz otomobilin satış fiyatı belli olmamakla beraber rekabetçi bir fiyatla pazara sunulacak. 

Kaslı ve heykelsi gövdesiyle Cascada, dengeli oranların ve seçkin bir görünümün birleşimi. Yüksek kaliteli kumaş tavanı otomobilin zarafeti ve güzelliğini tamamlayan parçası. 4.70 metrelik boyu ile yeni 4 koltuklu Opel convertible, 50 ve 60’ların üstü açılabilen otomobilleri, Kapitan ve Rekord gibi bir zarafet örneği. 50 km/s hızla giderken bile, Cascada’nın kumaş tavanı kolayca, tek düğmeyle açılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..