Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

DOĞUŞ OTOMOTİV TÜM MARKALARIYLA 12’NCİ SALON’DA!

Türkiye’nin lider distribütörü Doğuş Otomotiv, 1 -11 Kasım arasında düzenlenecek İstanbul Auto Show Fuarı’nda tüm markalarıyla 12’nci Salon’da ziyaretçileri ağırlıyor!
Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan İstanbul Auto Show, bu yıl Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


 Doğuş Otomotiv de Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini ve Skoda markaları ile 12’nci salonda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yeni modeller görücüye çıkıyor

Doğuş Otomotiv, hali hazırda satışta olan ve büyük ilgi gören mevcut modellerin yanı sıra, Türkiye’de yeni satışa çıkan veya fuardan hemen sonra satışa çıkacak, Volkswagen Golf, Volkswagen Beetle, Yeni Audi A3, SEAT Leon ve Toledo ile Carrera4/4S modellerini sergileyecek. Bugatti standında sergileyecek 16.4 Bugatti Veyron Grand Sport da 4.3 milyon euro’luk fiyatı ile Türkiye’de bugüne kadar sergilenen en pahalı araç olma unvanına da sahip olacak. Audi’nin elektrikli araç teknolojisinin ürünü A1 e-tron ile Volkswagen Ticari Araç’ın elektrikli eT! konsept aracı da fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.


Doğuş Otomotiv’in temsil ettiği markaların ilerici teknolojileri fuarda yerini alıyor
Fuarı ziyaret edecek her kesimden kullanıcıya yönelik marka ve modellerin bulunduğu Doğuş Otomotiv stantlarında, davetliler Doğuş Otomotiv’in Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturduğu Volkswagen Grubu’nun ilerici teknolojileri ve çevre dostu ürünleri de yakından inceleme fırsatı bulacak. Fuarda, bu kapsamda, Volkswagen Jetta’nın hibrit modelinin de Avrupa lansmanı yapılacak. Ayrıca Doğuş Otomototiv’in kurumsal sürdürülebilirlik konusunda yaptığı projeler de fuarda ziyaretçilere sergilenecek.


Trafik Hayattır eğitimleri fuarda da devam ediyor
Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow Otomobil Fuarı için, birçok yeniliğe de imza attı. Türkiye’nin en önemli kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Trafik Hayattır’ın da yer alacağı fuarda, ilk yardım ve güvenli sürüşe ilişkin trafik eğitimi dersleri de verilecek. 12’nci salonda özel tasarlanan Trafik Hayattır bölümünde, çocuklar oyunlar eşliğinde trafik güvenliği konusunda bilgilendirilecek.


Basın mensupları ve otomotiv tutkunlarına özel mini site
Doğuş Otomotiv’in bu yıl fuar için gerçekleştirdiği bir diğer yenilik ise, Autoshow için özel hazırlanan mini site olacak. 1 Kasım 2012 tarihinde Autoshow’un başlaması ile birlikte aktif olacak site kapsamında Doğuş Otomotiv markalarının yeniliklerine yer verilecek. Türkiye genelindeki tüm basın mensupları, blogger’lar ve otomobil tutkunları, fuar boyunca Doğuş Otomotiv stantlarında çekilen fotoğrafları ve araç modelleri ile ilgili detaylı bilgileri www.dogusotomotivautoshow.com.tr adresinden bulabilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..