Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

MAZDA 3, ilgiden sıkılmadı!

Yeni Mazda 3; görkemli bir lansmanla dört kıtada 5 farklı şehirde birden tanıtıldı.
Burcu Esmersoy'un sunuculuk yaptığı lansmanda;Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul, Ichiro Hirose Vice President & General Manager R&D Centre Mazda Motor Europe (Mazda Motor Avrupa Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Merkezi Genel Müdürü),
Jo Stenuit Assistant Chief Designer R&D Centre, Mazda Motor Europe (Mazda Avrupa Baş Tasarımcı Yardımcısı),


Jørgen Olesen Vice President Logistics & Customer Service Mazda Motor Europe,
birer konuşma yaparak Mazda 3 hakkında bilgiler verdiler. 

Gecede akılda kalanlar arasında  Kodo Tasarımı, Skyactive Motor teknolojisi, boğazın ılık rüzgarı, Anadolu Ateşi'nin yaptığı görkemli oyunlar bence Mazda 3 ile  hareketli oluşu yönünden en uyumlu olanı ve en güzeli Çerkez Oyunu idi.
Ve tabii ki kıpkırmızı rengiyle Mazda 3 hatchback gecenin assolistiydi!!
Bir tarafta Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Asya ve Avrupa ve Kodo tasarımı'nın son ürünü Mazda 3... 
Etkinlikte ilk saatler. Dakikalar geçtikçe davetlilerin sayısı arttı.
Lansmanda bir tane de modern sihirbaz vardı!
 Elindeki tablet bilgisayarla bir çok farklı gösteri sergiledi:
Ekranda haber sunan spikere üfleyince saçlarının dağılması, ekranda manzara resmine elini gezdirince gündüzün geceye dönmesi, ekrandaki dolu bardağı dışarıdan pipetle içmesi yine tablette sarkan boncuklu ipi dışarıya çıkarması...Gecenin sonlarında Mazda 3 davetlilerce incelenmeye başladı!


Tek otomobil olunca aracı incelemek için izdiham oldu. Buradan firmalara sesleniyorum.Tanıtımlarda moda deyimiyle lansmanlarda en az 4 -5 otomobil getirin,
 herkes daha iyi inceleyip fotoğraf çekebilsin!!Araçların içine minibüs gibi doluşmaya kalkılırsa araç balon gibi şişebilir , patlayabilir..Benden söylemesi!!!
Sait Halim Paşa Yalısı'nın bir kenarında da Mazda'nın Türkiye'ye getirdiği diğer Mazda modelleri sergilendi; MX-5, CX-5 ve 6.
Ve Mazda Lig Tv'de! Mazda 3; sade, güçlü, karizmatik ve Mazda 6'nın konsantre hali gibi görünen güzel bir otomobil.İç mekanda sade bir görünüm hakim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..