Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Vespa, motosiklet fuarında tanıtılacak

Yeni Vespa Primaver, Şubat ayında Türkiye'de.. Piaggio, Aprilia ve Moto Guzzi ile beraber Vespa'nında temsilciliğini yapan Ferco Motor, yeni modellerini Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda. 27 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında sergilerken Primaver modeli de Vespa tutkunlarının heyecanla beklediği bir motosiklet olarak ziyaretçilerin önüne çıkacak.

Tarihin yenilikçi ikonu Vespa Primavera, şimdi daha da gelişmiş
Tüm dünyada bir tasarım ikonu olarak kabul edilen Vespa’nın, ilki 1968 yılında piyasaya sürülen ve “statü sembolü” olarak görülen Primavera modeli, yenilenen teknolojisi ve gelişmiş tasarımı ile motosiklet dünyasına geri döndü. Vespa Primavera, miras aldığı neşeyi korurken genç ruhu, yenilikçiliği, teknolojide çığır açan, çevik ve dinamik özellikleriyle dikkat çekiyor.
Primavera daha iyi bir dünya için tasarlanmış, enerjiyi verimli kullananbir model. Mevcut “küçük gövdeli” modeller ile karşılaştırıldığında Primavera, teknolojisiyle ayrışıyor. Model, Led gündüz farlarına ve arka lambalarına sahip; ayrıca yol bilgisayarı, geliştirilmiş yakıt tüketimi ve azaltılmış emisyon oranları ile farkını ortaya koyuyor. 


 
Primavera renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Bunlar; Monte Bianco Beyazı, Gece Mavisi, Ejder Kırmızısı, Crete Senesi Kahverengisi, Marechiaro Açık Mavisi ve Volkan Siyahı. Selelerde ise üç özel renk bulunuyor ve kendinize en yakın kombinasyonu seçmenizi kolaylaştırıyor. 11" alaşımlı tekerlek jantları ise tamamen yeni ve beş jant teli geleneğinden uzaklaşmadan klasik Vespa tasarımını yeniden yorumluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..