Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

‘quattro days’ başladı

Lüks otomobil markası Audi’nin test sürüşleri Kemer Country’de başladı. Geçen hafta sonu ilk ayağı gerçekleşen 2014 Kış Binicilik Festivali’yle aynı anda gerçekleşen ‘quattro days’ kapsamında Audi severler, motor gücünü, tekerlekler arasında farklı oranlarda dağıtarak üstün yol tutuşu ve güvenlik sağlayan quattro teknolojisini test etme imkanı buldular.

Lig sponsorluğunu Avek Audi’nin üstlendiği 2014 Kış Binicilik Festivali Kemer Golf&Contry Club’ta başladı. İlk ayağı geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen festivalle aynı anda düzenlenen ‘quattro days’ de Audi severler Audi A6 Allroad,A7, A5, Q3, A4 ve A3 Sedan modelleriyle, motor gücünü tekerlekler arasında farklı oranlarda dağıtarak üstün yol tutuşu ve güvenlik sağlayan quattro teknolojisini test etme imkanı buldular. Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri olan Kemer Golf & Country Club’ın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyon 2 ayak ve 1 final yarışmasından oluşuyor.
  İkinci ayak 08-09 Mart ve final 05-06 Nisan ‘da  gerçekleştirilecek. Geleneksel Kış Binicilik Festivali, Türkiye’de binicilik sporunun geniş kitlelere tanıtılması ve gelişmesi açısından önem taşıyor. Festival, ülkemizde bu alanda düzenlenen profesyonel müsabakaların çoğalmasına destek sağlıyor, gelecek vaad eden yeni yeteneklerin kendilerini göstermelerine olanak tanıyor. İkinci ayak ve final süresince de isteyen herkes quattro özelliğine sahip Audi’leri test etme imkanına sahip olacak. Avek Audi için düzenlenen özel yarışta da ilk 3 çok çekişmeli geçen sürecin sonunda belirlendi. Daha fazla Audi modelini  ve servis ayrıcalıklarını Tekstilkent ‘te bulunan Avek Audi showroomunda görmek mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..