Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Suzuki Burgman 200/A ve V-Strom 1000A ile Eurasia Moto Bike Expo’da


 Yeni suzuki“Bu yıl da motosiklet tutkunlarını büyüleyeceğiz” 
Eurasia Moto Bike Expo’nun sektörü hareketlendiren özelliğine vurgu yapan Suzuki Türkiye Genel Müdürü Engin Kubilay, Suzuki’nin mevcut ve yeni modelleriyle her zamanki gibi sezona hazır olduğunu söyledi.

Suzuki’nin ürün gamındaki yenilik ve iyileştirmelere ek olarak
geçen yıl başlayan yeni yapılanma çalışmaları ile de pazarın söz sahibi aktörleri arasında yer alacaklarını ifade eden Suzuki Türkiye Genel Müdürü “Yüksek teknoloji ürünü, sınıfının lideri modellerimiz ile motosiklet pazarının en önemli markalarından biri olarak 2014 yılında da motosiklet tutkunlarının beklentilerini karşılayacağız’’ dedi.
 İnazuma
Suzuki Burgman 200/A, akılcı tasarımı ve çevreci motoru ile dikkatleri üzerine çekecek!
Burgman 200/A, maxi-scooter’ların idolü olan ağabeyi Burgman 650’den izler taşıyor. Keskin şekilli burundan çıkıntılı ikili arka lambaları, güçlü yakıt tasarrufu sağlayan yeni motoru, opsiyonel olarak sunulan ABS’si, ayakların yere basmasını sağlayan ve şehrin sokaklarında maksimum hakimiyet olanağı veren ergonomik yapısı, geniş saklama alanları, 2 tam kaskı alabilen koltuk altı bölümleri ve birçok bilgiyi sunan gösterge paneli ile yeni Burgman 200/A şehir içinde rahatlıkla yol alabilmek için tasarlandı. 
  Suzuki Standı

Yeni V-Strom 1000A ile ‘’Sınırsız Macera, Sıfır Taviz’’
Tüm gezegeni baştan sona keşfetme arzusu uyandıran yeni V-Strom 1000A, Suzuki’nin ilk büyük on/off-road motosikleti olan 1998 DR-BIG’den (DR750S) esinlenerak tasarlandı. 
 
 V-Strom 1000A, gelişmiş çekiş kontrol sistemi, ayarlanabilir süspansiyonları ve tekerlekleri, 228 kg’lık ağırlığı, birçok bilgiye ulaşabileceğiniz gösterge paneli, 90 derece V dizilimli çift silindirli motoru ve yenilikçi Suzuki Debriyaj Destek Sistemi (SCAS) ile yolculuklarınızın kusursuz yoldaşı olarak tasarlandı. 

 Suzuki GSX

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..