Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Hibrit Teknolojisinde Bentley ayrıcalığı

 Hibrit motorlu  BentleyBentley, ar-ge'ye devam ediyor..
Lüks otomobil sınıfının önde gelen markalarından olan,
 İngiliz - Alman aristokratı çalışmalarında emisyon değerlerine de özel bir önem veriyor.. 
Karbondioksit emisyonunu % 70 oranında düşürüürken gücü % 25 oranında arttırıyor ve yalnızca elektrikle 50 km daha yol alabiliyor..Bu teknoloji şimdilik Mulsanne modeli üzerinde yer
alırken zamanla diğer modeller de kullanılacak..
 Bentley, 2017 yılında piyasaya sunulacak baştan aşağı yenilenmiş SUV’lara özgü bir versiyon olmaya hazırlanan Bentley’nin ilk plug-in hibrit modelini ortaya koyan teknolojisi Bentley HybridConcept ile güçlü ve çok daha verimli bir geleceğin hayalini kuruyor.

BENTLEY PLUG-İN HİBRİT SİSTEMİ

Bentley’nin hibrit sistemiyle kullanıcılar da geniş bir yelpazede modern, güçlü ve verimli güç aktarım sistemleri seçeneklerine sahip olacak. Plug-in hibrit sistem, Bentley’nin dünyaca ünlü göz alıcı lüksü, zamanın ötesinde tasarım ve sektör lideri sadeliğinden herhangi bir taviz vermeden
  Hybrid Concept
 hem gücü yüzde 25 oranında artırıyor hem de karbondioksit emisyonunu yüzde 70 oranında düşürüyor. Bentley hibrit modeller ayrıca, yalnızca elektrik kullanarak en az 50 kilometre gidebilme özeliğine de sahip ve böylece herhangi bir karbon emisyonu olmadan açık yolda daha güçlü performans seçeneğiyle şehir içi sürüş imkanı sunuyor.


 Hibrit motorlu  Bentley Mulsanne

BENTLEY HYBRİD CONCEPT

Bentley HybridConcept, hibrit teknolojinin lüks ve performansın zirve noktasını daha da üst düzeye çıkarabileceğini ortaya koymak amacıyla Bentley ailesinin amiral gemisi modeli Mulsanne’in üzerine inşa ediliyor. Otomobilin far, radyatör kapağı çerçevesi, fren kaliperleri, ince çizgi detayları ve marka işaretlerindeki bakır detaylar da dahil olmak üzere elektrik aksamını vurgulamak amacıyla hem dış tasarımda hem de iç mekanda bakır kullanıldı. Elle cilalanan döşemeler, düğme çerçeveleri ve göstergelere yapılan eklemelerle bakır dokunuşlar kabin bölümünde de kendini gösteriyor. MullinerDrivingSpecification elmas biçimindeki iç aksamda yer alan bakır çapraz dikişler de son dokunuşlara ayrı bir güzellik katıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..