Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Doğaya karşı doğayla beraber

 zorlu mücadeleİstanbul'da doğa, motorsporları, yardımlaşma ve
 takım ruhu bir aradaydı.. 
Yoldışı yarışların en keyiflisini 14 takım, 
28 araç ve izleyiciler yaşadı.
2014 sezonunda TOSFED Kupası adı altında ulusal bir kimlik kazanan trial yarışlarının ikinci ayağı,  17-18 Mayıs 2014 tarihlerinde kısa adı BEYOFF olan Beykoz Offroad Kulübü tarafından İstanbul Riva’da organize edildi. 14 ekip ve 28
arazi aracının katılımına sahne olan organizasyon, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu kez de izleyicilerden büyük ilgi gördü.
 açık, günelşi ve yeşil bir günde güzel bir yarış yapıldı 2 araç ve 4 sürücüden oluşan ekiplerin mücadelesine sahne olan organizasyonda, engel geçişlerinde sorun yaşayan ekiplerin mücadelesini izleyiciler nefeslerini tutarak izledi. 
off road pistten daha heyecanlı ve farklı bir yarış! Kendine özgü kuralları ile yardımlaşmayı ve offroad ruhunu ön planda tutan yarışta, katılımcılar ekip olarak tüm engelleri en kısa zamanda aşmak için ter döktüler.
 en zor anlardan biri Nefes kesen mücadelelere sahne olan organizasyon sonunda; birinciliği Tolga Selik-Ayşe Gevher Karacabey ile Selim Ustaoğlu-Oktay Gündoğdu ekiplerinden oluşan 12 numaralı İkizler Takımı elde etti. 
Beykozda ilgi çeken yarış Yarışın ikinciliğini Ahmet Kurt-Fuat Sarper ile Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan 7 numaralı Teleferik Offroad Takımı kazanırken, 
  zorlu şartlar
üçüncülüğü Erhan Kuşatman-Hakan Çarkerile Ertan Uçar-Ayhan Ademoğlu'ndan oluşan 9 numaralı Samurai Advenure Team elde etti.
yarışmak kadar izlemekte keyifli Yarış sonunda dereceye giren sporculara kupaların yanı sıra; Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından birinci ekibe 2.000 TL, ikinci ekibe 1.000 TL ve üçüncü ekibe de 500 TL teşvik ödülleri törenle verildi.
ve final...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..