Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

NGK Spark Plug Europe, oto servislerine yönelik teknik bilgileri “TekniWiki” platformunda topladı

 TekniWiki
Ratingen, 01.09.2016 – NGK Spark Plug Europe, geniş bir yelpaze kapsayan teknik içerikleri oto servis personeline, eğitmenlere, eğitim kurumlarına ve genel olarak ateşleme ve sensör teknolojisine ilgi duyan herkesin kullanımına sunabilmek amacıyla açık bir web platformu kurdu.
“TekniWiki” adı verilen bu platform, artık NGK Spark Plug’ın çok tutulan e-learning uygulamasına erişmek, teknik videolara göz atmak ya da teknik bilgileri internetten indirmek için kullanılabilir.
Bugüne kadar NGK Spark Plug Europe müşterileri veya hayranları, NGK ve NTK markalarına ait ürünler hakkındaki tüm bilgileri toplamak için birçok farklı kanalı yoklamak zorundaydı. Şimdi ise, ateşleme ve sensör konusunda uzmanlaşmış şirket, tüm bu kaynaklardan gelen bilgileri tek çatı altında toplayan yeni bir online portal hizmete sundu.

TekniWiki, gezilmesi kolay dört bölümden oluşuyor: “Teknik bilgi” bölümünde bujiler, kızdırma bujileri, lambda sensörleri, ateşleme kabloları ve ateşleme bobinleri konusunda interaktif kurslar da içeren NGK Spark Plug e-learning uygulaması yer alıyor, akıllı telefon ya da tablet bilgisayar ile kolay erişim sağlıyor. “Dosya indir” bölümünde ise, elektronik ortamda kataloglar ve broşürler sunuluyor. “Videolar” butonuna tıklandığında NGK’nın YouTube kanalında mevcut tüm teknik videoların bir listesi getiriliyor. Böylece platformdan çıkmaya bile gerek kalmadan tüm klipleri doğrudan seyretmek mümkün oluyor. Son olarak da “Haberler” bölümünde kullanıcılar, NGK Ignition Parts ve NTK Vehicle Electronics markalarının dünyasından en yeni gelişmelerden haberdar olabiliyor.

 Teknolojinin wikisi..

“Bilgilerin en rahat yollardan kullanıma sunulabilmesi, NGK and NTK gibi birinci sınıf markaların başarısı için kritik öneme sahip,” diye açıklamada bulunan NGK Spark Plug Europe Avrupa Yenileme Pazarı Pazarlama Direktörü David Loy, sözlerine şöyle devam etti: “TekniWiki sayesinde, ürünlerimize ilgi duyan herkes için istenilen bilgilere serbestçe ulaşmak bundan böyle daha kolay olacaktır – ayrıca videolar ve interaktif e-learning uygulaması nedeniyle kullanımı son derece zevklidir.”
NGK TekniWiki, www.tekniwiki.com adresinde 15 dilde masaüstü bilgisayarlara, tablet bilgisayarlara ile mobil cihazlara özel versiyonlarla kullanıcılarını bekliyor. Platformun resmî tanıtımı ise Frankfurt Fuarı Alanı’nda düzenlenecek Automechanika 2016 fuarında yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..