Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli arabaların şampiyonluk çabası

 Volkicar finale yaklaşıyor İlk 3 yarış sonrası son şampiyon Can Tolon ile ilk şampiyon Burak Çukurova arasında sadece 3 puan var.  
Üçüncülük mücadelesi ise Franke pilotu Göksun Erkek ile MANN-FILTER pilotu Koray Muratoğlu arasında geçiyor ve her iki pilot da sezon finali öncesi puan avantajı yakalamak istiyor.
Körfez Pisti’nde Ümit Erdim Ev Sahipliği Yapacak
Yarışta en büyük seyirci desteğini bu sene ilk kez Lasa V1’de
yarışmaya başlayan Ümit Erdim bekliyor. Ekranların sevilen yüzü İzmit’li pilot Erdim, sezon başından beri her yarış performansını biraz daha ilerletiyor ve kendi evindeki yarışta üst sıralarda yer almak istiyor. VOLKICAR’ın sesi Körfez yarış Pisti’nde öğlen saatlerinden itibaren duyulmaya başlayacak. Sıralama turlarının ardından koşulacak iki yarış genel klasmanı oluşturacak. İkinci yarışta ilk 12 pilotun tersten sıralanması uygulaması bu yarışta da uygulanacak ve heyecanı arttıracak. Kadın pilotlarda Didem Kargın üç yarışlık birincilik serisini devam ettirmek isterken, 40 yaş üstü pilotların kategorisi Master Cup pilotları hem kendi gruplarını hem de genel klasmanın üst sıralarını zorlayacaklar.

NTV Spor Ekranları VOLKICAR ile Renkleniyor
Lassa’nın bu sene ismini verdiği V1 Challenge şampiyonası 4. senesinde NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Hem yarış tutkunları hem de spor sevenler için vazgeçilmez hale gelen yarışlar, piste gelemeyenleri ekran başına bağlıyor. 15:30’da başlayacak canlı yayında önceki yarışlardan güzel görüntüler ve özel röportajlar yer alacak. Yarış sonunda birinci gelen pilot 6.000 TL, ikinci 4.000 TL ve üçüncü 2.000TL kazanacak.
  Volkicar finale yaklaşıyor
Şampiyona ile ilgili bilgilere www.v1challenge.net sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
LASSA V1 CHALLENGE 2014 YARIŞ TAKVİMİ
129 HAZİRANİZMİR PİST
230 AĞUSTOSİZMİR PİST
307 EYLÜLAYDIN
428 EYLÜLKÖRFEZ PİST
526 EKİMİSTANBUL
609 KASIMTARSUS

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..