Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yepyeni teknolojik özellikleriyle; i20

Ve, Hyundai i20'nin seri üretimine başlarkenen küçüğünden büyüğüne tüm  modelleriyle,dünya markalarına en büyük rakiplerinden biri olduğunu gösteriyor, Avrupalılar'a da önemli bir seçenek olduğunu hatırlatıyor!B sınıfında, teknolojileri, tasarımıyla meydan okuyan Paris Motor Show ile birlikte tüm dünyaya tanıtılan


 Yeni Hyundai'nin  üretimi başladı



yeni jenerasyon i20, Hyundai’nin Avrupa’daki varlığını ve marka imajını geliştirmede önemli rol oynayacak.. 

Almanya Rüsselsheim’daki Ar&Ge Merkezi’nde tasarlanan ve geliştirilen Yeni i20, Avrupalı 




müşterilerin beklentilerine uygun olarak Hyundai’nin İzmit’teki Hyundai Assan Fabrikası’nda en üstün kalite ve Türk işçisinin emeğiyle üretiliyor. Artırılan kalitesi, geniş mekanı ve yepyeni teknolojik özellikleriyle dikkat çeken Yeni i20, benzinli ve dizel motorlarıyla hem genç kullanıcılar hem de aileler için mükemmel bir çözüm olarak öne çıkıyor.







Hyundai’nin karakteristik tasarım felsefesi “Fluidic Sculpture 2.0 - Akıcı Tasarım”, Yeni i20’yle beraber bambaşka bir boyuta geçiş yapıyor. Hyundai için tasarım anlamında yeni bir çağın başlangıcını simgeleyen Yeni i20, estetik çizgileri, zarif hatları ve modern yapısıyla B segmentinin en şık temsilcisi olma iddiasını ortaya koyuyor. Altıgen ızgarası, fonksiyonel LED farları, geniş hava girişli sportif tamponu sayesinde ön kısımda etkileyici bir görüntüye kavuşan otomobil, arka kısma doğru geçildiğindeyse, yukarıya doğru uzayan yapısı ve aracın hacmine vurgu yapan yatay stop lambalarıyla dikkat çekiyor. C sütunundaki siyah kaplamayla omuz çizgisini pekiştiren Yeni i20, açılabilen cam tavanıyla da fark yaratıyor.Hyundai Assan İzmit Fabrikası, 3 vardiya ile yılda toplam 200.000 adet Yeni i10 ve Yeni i20 üretecek. Bu iki modelin dünyadaki tek üretim merkezi konumundaki fabrika, üretiminin yüzde 90’dan fazlasını 30’un üstündeki Avrupa ülkesine ihraç edecek. Hyundai Assan’ın kurulduğu 1997 yılından bu yana üretim rakamı 1 milyon adedin üzerine çıkarken üretim ve ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama önemli ölçüde katkıda bulunmaya devam edecek.


 Yeni Hyundai'nin  üretimi başladı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..