Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yeni Seat Alhambra

 yeni mpv; alhambraMPV sınıfına Seat'tan Yeni Alhambra..Konfor ve sürüş dinamikliğiyle her türlü işin üstesinde gelen araç; artık daha tasarruflu, daha eğlenceli, daha teknolojik, daha konforlu, daha rahat...2015 Haziran'ında  Türkiye yollarına çıkacakYeni Alhambra, 1.4 TSI 150 hp DSG motorla alıcısına ulaşacak..İnovasyon, sürüş keyfi, kullanım ve güvenlik öğelerinin temel alındığı yeni nesil Alhambra aktif bir yaşam tarzı için ideal model haline geliyor.

 Yeni teknolojilerle geliştirilen verimlilik
Düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerleriyle, verimliliği artan Alhambra, sahip olduğu yeni teknolojiler sayesinde, dinamik sürüş keyfi ile mükemmel konforun en iyi birleşimini sunuyor. Yeni Euro 6 motora sahip Alhambra, DSG çift kavramalı otomatik şanzımanla sunuluyor.

Sürücü destek sistemleriyle daha güvenli
İkincil çarpışma fren sistemi, yeni Alhambra'da standart donanım olarak yer alıyor. Gerçekleşen bir kazanın ardından sürücünün otomobile müdahale etmediği durumlarda, bu sistem ikinci bir çarpışmayı önlemek amacıyla otomatik olarak fren yapıyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi de yeni Alhambra’da standart olarak yer alıyor.
 
Yeni olarak sunulan opsiyonel özellikler arasında şerit değiştirirken kör noktada bulunan araçlarla ilgili uyarı veren Kör Nokta Tespit Sistemi ile güvenli sürüş sağlayan Şerit Değiştirme Asistanı bulunuyor.

 Yeni nesil SEAT Easy Connect bilgi-eğlence sistemlerine sahip Alhambra, masaj yapma özelliğine sahip koltuklarıyla uzun mesafeli yolculuklarda konfor düzeyini artırıyor.

Tasarımda ince dokunuşlar
Alhambra'nın tasarımı da zarif ve teknolojik dokunuşlarla yenilendi. LED teknolojisine sahip yeni arka stop lambaları, yeni jant tasarımları ve ön ızgaraya eklenen yeni marka logosuyla SEAT DNA’sı ön plana çıkarıldı. İç mekanda yeni döşeme renkleri kullanılırken, direksiyonun tasarımında SEAT Leon'dan ilham alındı ve kontrol düğmeleri yeniden tasarlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..