Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

İstanbul Autoshow’da Mitsubishi ASX Lansmanı


Uzun yıllar Türkiye'de satışı yapılan Mitsubishi, İstanbul Autoshow Fuarı'yla çıkışa geçecek. Temmuz ayıyla yollarda göreceğimiz dizel motorlu Mitsubishi ASX, Türkiye'ye ilk kez İstanbul Autoshow Fuarı’nda merhaba diyecek..


 Yeni kırmızı elmas Türkiye deAyrıca Space Star ailesinin en yeni üyesi Space Star Intense ve yeni özellikleriyle Attrage Instense’i otomobil tutkunlarıyla karşılaşacak..Bir başka ilgi çekici araç ise Mitsubishi Outlander PHEV olacak..

Yeni nesil Space Star’da anahtarsız çalıştırma sistemi, cruise control, bluetooth, deri direksiyon ve audio control gibi özellikler standart olarak sunuluyor. Ön sis farlarına ve sinyalli yan aynalara kavuşan yeni model otomobil tutkunlarının gözlerini kamaştıracak. Bir diğer yenilenen model Mitsubishi Attrage Intense ise; cruise control, bluetooth, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalarıyla dikkat çekiyor.
Dünyanın ilk 4x4 plug-in hibrit otomobili olma özelliğine sahip Mitsubishi Outlander PHEV ise Temsa Motorlu Araçlar standının öne çıkan modelleri arasında yer alacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..