Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Transanatolia için Yeni Mitsubishi L200 görev alacak

22 – 29 Ağustos 2015 tarihlerinde meraklıların ve yarış camiasının heyecanla beklediği 5. Transanatolia Rally Raid’in ulaşım sponsoru Yeni Mitsubishi L200 oldu.Transanatolia ralli motosikletleri, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin katılımıyla; zorlu toprak, çamur ve su geçişlerinden oluşan parkurda, bir hafta boyunca sürecek. Türkiye’nin ilk “rally raid”i olma özelliğini taşıyan Transanatolia Rally Raid’e Yeni Mitsubishi L200’ler ulaşım sponsoru olarak destekleyecek..
Transanatolia, Ankara’dan verilecek start ile Tuz Gölü, Kapadokya, Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars, Giresun, Tokat ve Yozgat’tan geçerek, yine Ankara’da sona erecek. Yaklaşık 2800 km’den oluşan parkuru tamamlamak için günlük ortalama 300 km uzunluğundaki etapların geçileceği ralli raid’te yerli ve yabancı katılımcılar eşsiz bir deneyim yaşayacak. Yeni Mitsubishi L200 de bir hafta sürecek bu heyecan fırtınasındaki yerini alarak, Transanatolia katılımcılarının yanında olacak.
Mitsubishi Motors, Yeni L200’ü pick-up kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdi. 150 ülkede yollara çıkması planlanan 5. nesil L200, Avrupa ve Türkiye’de yılın 2. yarısında satışa sunulacak.
*Rally Raid: 3-15 gün arasında değişen süreler içerisinde,1.500-10.000 km uzunluğunda off-road parkurlarda gerçekleştirilen, ralli motosiklet, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin birlikte yarıştığı rallilerdir.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..