Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Oyundan gerçeğe, pilot olma şansı Volkicar'da

Yerli spor otomobil Volkicar; yarışlarıyla bu kez internet aleminde adından söz ettiriyor. Farklı pistlerde tüm yerli pilotlarımızla istediğiniz aracı seçip istediğiniz pistte yarışabiliyorsunuz.IOS ve Android kullanıcıları VOLKICAR oyununu AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor..Yarışın formatı gerçek bir şampiyona olan Lassa V1 Challenge den birebir aktarılmış..GT Academy de ki gibi bu oyundan iyi dereceler elde ederseniz gerçek pilot olma şansına sahip olabiliyorsunuz..


DİGİTALİN EN HIZLISI GERÇEK HAYATTA PİLOT OLUYOR
VOLKICAR oyununu indirenleri önemli bir fırsat bekliyor. Motorsporlarını tabana yayma hedefi ile üretilen VOLKICAR yarış otomobili, oyunu ile de spora başlamak isteyenlere bir şans tanıyacak. Oyunda başarılı olacak isimler, VOLKICAR ile yarışma şansı elde ederek gerçek pilotluğa adım atabilecek. 
HEM GERÇEKÇİ, HEM DE ÇOK EĞLENCELİ
Oyun formatını gerçek bir şampiyona olan Lassa V1 Challenge’dan alan VOLKICAR ilk etapta IOS cihazlar için hazırlanmıştı. Gördüğü ilgi ile Android cihazlar için de yazılımı hazırlanan oyun, Lassa V1 Challenge’ın gerçek pistlerinde oynanabiliyor. Oyunda şampiyonanın yapıldığı Aydın şehir içi pisti ile,  Körfez ve İzmir yarış pistleri, aynı zamanda Volkan Işık Arena pisti de bire bir yer alıyor. VOLKICAR oyundaki pilotlar ise, şampiyonada yarışan Türk sporcularımız.Böylelikle VOLKICAR'la yarışmak isteyenler mobil cihazları üzerinden uygulamayı indirip istediği pilotu ve pisti seçip en gerçek hali ile yarış heyecanını yaşayabiliyor. 
VOLKAN IŞIK: YARIŞÇI OLMAK İSTEYENLER MUTLAKA İNDİRMELİ
Oyun ile ilgili oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Volkan Işık: "Bize en çok sorulan “nasıl yarış pilotu olurum” sorusuna gerçek bir yarış otomobilinin oyunu ile cevap veriyoruz. Amacımız otomobil sporlarını yaygınlaştırmak ve sevilmesini sağlamak. Gerçek bir yarış pilotu olmak isteyenlere VOLKICAR oyunu önemli bir fırsat. Yarışçı olmak isteyenler mutlaka indirmeli" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..