Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Ssangyong Korando Sports’ta keyifli ve güvenli yolculuklar öneriyor!


Ssangyong, doğayla iç içe olmanızı sağlıyor.. 
Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Güney Koreli SsangYong’un 4x2 AT pick up sınıfında lider modeli Korando Sports beş duyunuza hitap ederek konforu ve yakıt ekonomisi ile kullanım keyfinizi arttırırken merkezlenmiş bagaj havuzu kamp malzemeleri ya da dış mekanda spor için ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitesi ile size şehirden kaçış için imkan sağlıyor.


 Korando Sports ilgi çekiyorStandartların üzerinde bir konfor ve dinamizm sunan Ssangyong Korando Sports’ta keyifli ve güvenli yolculuklar vaad ediyor.


Güvenliği maksimum standartlarda müşterilerine sunan Ssangyong’un, 4x2 AT pick up sınıfında lider modeli Korando Sports, ESP (Elektronik Denge Programı) kapsamında geliştirilen paket güvenlik sistemi ile oldukça dikkat çekiyor. Otomobil konforunda üretilen modelde, oldukça geniş kapsamlı ve pick up standartlarını aşan güvenlik donanımları kullanım anında farkını oldukça hissettiriyor.


Sistem bütünlüğünü tamamlayan HSA (Yokuş kalkış desteği), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ARP (Aktif Savrulma Önleme Sistemi) ve EBD (Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı Sistemi) programları sizi tam anlamıyla koruma altına alıyor.

Tüm bu özellikler, Ssangyong Korando Sports’un 4x2 AT pick up sınıfında yakaladığı başarının temel göstergesi olarak öne çıkarken Ssangyong’un genel olarak tüm modellerinde uygulanan üç katmanlı güçlendirilmiş merdiven tipli çelik şasi yapısı ile olası kazalarda darbenin araç içerisine minimumda yansıması temel alınıyor.


Ssangyong, Haziran ayının son günlerine özel Korando Sports pick-up sahibi olmak isteyen müşterilerine 0’dan başlayan faiz oranları veya 1.500 TL takas desteği sunuyor.


Ayrıca Ssangyong tüm satış noktalarında Korando Sports ile tanışmak isteyen misafirlerine ramazan ayı boyunca 23:00’a kadar hizmet veriyor.

2 yorum:

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..