Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Ve efsane geri döndü!

Son teknoloji ve düşük yakıt harcamasıyla yeni 8x2 yollara geri dönüyor...
Karayolu taşımacılığı sektörüne geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Scania, sektörde “kırkayak” olarak tabir edilen efsanevi 8x2 kamyonlarının geri dönüşü ile ürün gamını daha da zenginleştiriyor.

Scania’nın yakıt ekonomisini minimuma indirerek düşük işletme maliyetleri ile müşterilerinin karlılığının artması ve devamlılıkları için gerçekleştirdiği çalışmaları sonucu ortaya çıkan 8x2 kamyonlar Scania Yetkili Satıcılarındaki yerlerini alıyor. Geçtiğimiz aylarda yeni inşaat serisinin tanıtımını gerçekleştiren Scania, bu kez de müşterilerinin karşına yenilenmiş ve farklı kullanımlara yönelik özelleştirilmiş 8x2 kamyonları ile çıkıyor.

“8x2 ile ürün gamımız tamamlanıyor”
Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, mevcut ürün gamlarını 8x2 araçların yenilenmesiyle daha da güçlendirdiklerini belirterek “Son yıllarda toplam pazarda çekiciye dönüş yaşandığı gözlense de bu araçlardan hiçbir zaman vazgeçilmeyeceğini düşünüyoruz. 8x2 kamyonlar bugün bireysel kullanıcıların yanı sıra sebze-meyve taşımacıları, balıkçılar ve akaryakıt firmaları tarafından yoğun bir şekilde kullanılmakta. Biz de sektördeki ağır kamyon ihtiyacını göz önünde bulundurarak bu pazardaki talebe cevap vermek arzusundayız” açıklamasında bulundu.
Üstün performans-Yüksek güç ve konfor
Scania yeni 8x2 kamyonuyla yüksek performansın yanı sıra artırılan konfor seçenekleri ile keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Scania’nın  nakliye sektöründe ideal iş ortağı olan 8x2 Yol Serisi, düşük işletme maliyetleri ve ekonomik kullanımı ile müşterilerin ilk tercihi olacak.

Yüksek performansın yanı sıra artırılan konfor donanımları ile Scania 8x2 araçları 400, 440 ve daha yüksek beygir gücü seçeneklerine sahip motorlar ile sunuluyor. Opticruise otomatik şanzımanın standart donanım olarak sunulduğu 8x2, taşınacak yüke göre ahşap kasa, soğutuculu kasa, tanker gibi tüm üst yapı seçeneklerine uygun altyapıya sahip.


R- ve G- kabin seçenekleri ile sunulan 8x2’de, retarder, disk frenler, hillhold, opticruise, 4 noktadan havalı kabin süspansiyonu, havalı arka süspansiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit, konforlu geniş yatak, klima, deri direksiyon, 600 lt alüminyum yakıt tankı, filo takip sistemi gibi önemli teknik özellikleri mevcut.
Doğuş Otomotiv - Scania hakkında
1891 yılında İsveç’te temelleri atılan Scania, kamyon, çekici, otobüs ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar. Scania, 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve yaklaşık 42.000 çalışanı vardır. Üretim Avrupa ve Latin Amerika'daki fabrikalarda gerçekleştirilir.

Scania’nın Türkiye distribütörlüğünü 1994 yılından bu yana Doğuş Otomotiv yapmaktadır. 2015 yılında 21’nci kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye'nin en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. Şirket, alanlarında her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 14 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Scania, distribütörlüğünün başlangıcından bugüne kadar 20.000 adedin üzerinde araç satış başarısı ve Türkiye’deki 18 Yetkili Satıcı ve 20 Yetkili Servis noktası ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..