Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN.

Yeni bir kompakt sedan geliyor; Elantra

 yeni otomobilGüney Kore'nin en büyük otomobil markası Hyundai yeni bir  kompakt sedan otomobil hazırlıyor..İlk çizimleri internette paylaşılan model, modernlik ve zerafeti bir araya getiriyor..Güncel modeldeki estetik çizgiler yeni modelle  daha sportif, daha etkileyici bir havaya bürünüyor.Yenilikçi bir tasarım felsefesine sahip otomobilin en belirgin özellikleri arasında markanın
karakteristik altıgen ızgarası, geniş hava girişli ön tamponu, geriye doğru uzanan farları ve coupe otomobillere gönderme yapan dinamik gövdesi yer alıyor.

Hyundai Motor Company Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, etkileyici otomobille ilgili olarak, “ Hyundai için büyük önem taşıyan Elantra modeli, kendi sınıfı için benzersiz tasarım özelliklerine sahip. Hyundai’nin hızla yükselen marka imajına katkıda bulunacak olan Yeni Elantra, modern ve sportif görüntüsüyle günlük hayatlarında yepyeni bir sitil yaratmak isteyenlere hitap edecek” dedi.

 yeni otomobil
Dış tasarım hakkında ipuçları veren bu çizim sayesinde, otomobilin yenilikçi noktaları da netleşmiş oluyor. Temiz ve rafine yüzeyler, Yeni Elantra’nın dinamik duruşunu pekiştirirken, büyük altıgen ızgara da enerjik hissettiren ince ve sportif farlarla eşleştirilmiş. Ayrıca, otomobilin dinamizmini artırmak adına genişletilen çamurluklar da diğer kompakt sedanlardan tamamen farklı bir duruş sergilemesine yardımcı oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

Yandex.Metrica