Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Euro 6 normlarına uygun 1.6 litrelik dizel otomatik ilgi görüyor

 1.6 dizel e sıra yazlılıyorOpel'in üst sınıf otomobili Insignia’nın 1.6 litrelik dizel otomatik seçenekli versiyonu rakiplerine meydan okuyor..Alman üretici Opel’in Türkiye’de büyük ilgi gören modeli Insignia’ya yeni donanım seçeneği geldi.Insignia’nın ürün gamında bulunmayan 1.6 litrelik
dizel otomatik versiyonu Eylül ayının sonunda Türkiye’de
olacak. Insignia için yoğun bir talep yaşandığını belirten Opel GTC Global Genel Müdürü Başar Hamami, “Şu anda Eylül ayı sonunda gelmesi beklenen 1.6 litrelik dizel otomatik versiyonlu Insignia’ya talep patlaması yaşıyoruz. Daha otomobil showroomlarımızda yer almadan sıra yazmaya başladık. Insignia 1,6 dizel otomatik, ay sonuna doğru Üsküdar ve Acıbadem’de yer alan Opel GTC Global showroomlarımızda yerini alacak ” dedi. 
FİYAT KORUMA AVANTAJIYLA SATILIYOR
Insignia 1.6 litre dizel otomatik için Fiyat Koruma, Flexcare Paketi ve Sadakat Programı gibi avantajların sunulduğunu anlatan GTC Global Genel Müdürü Başar Hamami, şöyle devam etti: “Insignia’nın yeni 1.6 litrelik dizel otomatik versiyonu için sıra yazdıranlar fiyat artışlarından etkilenmeyecekler. Ayrıca, uzatılmış garanti ve yol yardım hizmetini içeren FlexCare paketi, Insignia ile birinci sınıfa terfi edenlere hediyemiz olacak. Bunun yanında Sadakat Programı’yla da eğer bir Opel sahibiyseniz, internetten yeni motor ve şanzıman seçenekli Insignia’yı incelediğiniz takdirde ekstra 1.500 TL’lik sadakat indirimi de sizleri bekliyor.”
1.6 LİTRE DİZEL, OTOMATİK VE SESSİZ
Insignia’da 136 beygir güce sahip yeni 1.6 CDTI dizel motor, Opel tarafından geliştirilmiş tümüyle yeni bir nesle atılan bir diğer adımı simgeliyor. Üstelik şaşırtıcı derecede sessiz. Tümüyle alüminyumdan oluşan mimarisi sayesinde yeni 1.6 CDTI motor, yeni Euro 6 emisyon standartlarını karşılıyor. Üstelik bu sessiz ve güçlü motor manuel şanzıman ile ortalama 3.9 litre, otomatik şanzıman ile ise ortalama 5/5.1 litrelik yakıt tüketimi değerlerine sahip.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..