Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Egea, Yerli Prototipler, Şimdide Mercedes ve BMC'den iki yeni araç geliyor!

BMC'nin yeniaracı ortaya çıktıBembeyaz renkte bir BMC ile rengarenk bir Mercedes, 
otomotiv dünyasını hareketlendirecek gibi..
Yerli otomobil TÜBiTAK'ın kontrolünde test edilip geliştirilirken, 
aynı anda Türkiye'de ve dünyanın bir çok ülkesinde 
 yeni araçlar geliştiriliyor test ediliyor..Tofaş'ın Egea sedandan sonra hatchback modelinin testleri devam ediyor.
 Otomotiv dünyasının yıldızı Mercedes Benz'in Travego veya Tourismo modellerinin takipçisi olabilecek yeni bir aracın kamuflajlı  görüntüleriyle Magazinulasim.com'da yer aldı.
Eski günlerine dönme telaşındaki BMC'den  de yeni bir haber var;
yerli otomobil için adı geçen firmanın beklemek zorunda kalan yeni çekicisi de pek fazla değişikliğe uğramadan ortaya çıktı.Aracın, normal bir renkle görünmesi,  testlerinin bitmiş olabileceğini akla getiriyor.
 Mercedes Benz yeni aracını hazırlıyor..

 Kaynak; http://magazinulasim.com/Konu-mercedes-benz-yeni-otobus.html?pid=77659#pid77659
http://magazinulasim.com/Konu-yeni-bmc-cekici.html?pid=77648#pid77648

6 yorum:

 1. 2012 yılından beri bu çekicinin çıkmasını bekliyordum. Biraz daha geliştirmişler sanki . 2016 yılında yollara çıkar mı acaba?

  YanıtlaSil
 2. Mustafa Bey, 2012 den önce bu aracın hazırlandığı, testlerinin sürdüğüne dair iddialar duyuyorduk. Hatta Selvi Boylum Al Yazmalım da kullanılan kamyonla beraber yeni aracın reklamında olacağı söylenmişi.Sonra ne olduysa BMC nin sanki elden ayaktan düşmesi istendi gibi bir şeyler gördük.Neyseki yeni araç normal bir renkle ortaya çıktığına göre satışa hazır demektir.Ve Mayıs taki Savunma Fuarı nda bu aracın 2015 son aylarında veya 2016 da yola çıkabilecğini söylemişlerdi ilgililer!

  YanıtlaSil
 3. Üstadim, forumlarda dolasan yeni BMC cekicisi gercekmi?yada hayal ötesi Iveco kupasi üzerinde oynanmis bir fotoshop kazasimi?
  BMC sitesinde BAHSI fazla gecmiyor.metin

  Saygilar

  YanıtlaSil
 4. Üstad, fotoğraf öğrenebildiğim kadarıyla gerçek.Bir dorsecide çekilmiş.Bu şekilde satış için hazır gibi geliyor. En geç 3-4 ay içinde satışa sunulabilir gibi tahmin ediyorum, ekonomik kriz, umulmadık bir durum , sıradışı olaylar olmazsa!Bunlar tahmin sadece. Savunma Fuarı (Mayıs 2015) nda edindiğim izlenime göre..

  YanıtlaSil
 5. İnşallah proje gerçekleşir, güzel haber ve çalışmaların için tşk.

  Selam

  YanıtlaSil
 6. Sağol üstad..BMC, elinde imkanları, yeteneği oan bir marka .Daha güzel ve iyilerini bekliyoruz. Mercedes ise söylenecek söz yok, o bir yıldız..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..