Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

İklim Konferansı'nda bir 4x4; Mitsubishi Outlander PHEV


Avrupa'nın tercihi olan Mitsubishi Outlander PHEV, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı’da dikkatleri üzerine çekti.Araç aynı zamanda, Dünyanın ilk 4x4 plug-in hibrit otomobil olma özelliğine sahip.


 en çevreci 4x4Avrupa’nın en çok satan plug-in hibrit aracı olan Mitsubishi Outlander PHEV, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı’na katılan Japon heyetinin resmi aracı olarak dikkatleri üzerinde topladı.

Paris’te 150’den fazla dünya liderinin katılımıyla gerçekleşen Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı’na katılan Japonya heyetinin resmi aracı olarak Mitsubishi Outlander PHEV seçildi.

Japon heyetinin kullanımına sunulan 12 araç, Mitsubishi Motors’un Fransa distribütörü Mitsubishi Motors Automobiles France’in Başkanı Jean-Pierre Vaillant tarafından, Japonya’nın Fransa Büyükelçisi Yoichi Suzuki’ye teslim edildi.

Dünyanın ilk 4x4 plug-in hibrit otomobili Mitsubishi Outlander PHEV, Japon delegelerin şehirde tamamen sessiz bir şekilde ve sıfır CO2 emisyonu ile ulaşımlarını sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..