Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Trendyol & Auris Butiği Herkesi Bekliyor

Dünyanı bir numaralı otomobil markası Toyota, Türkiye'de farklı bir çalışmaya imza attıyor. Teknoloji, çevrecilik , sosyal sorumluluk derken şimdide buıtik işine el attı!!! Toyota, on milyonu aşkın müşteri ile moda sektöründe en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol.com ile Auris modelinin ön planda yer aldığı bir işbirliğine imza attı. Modaya yön veren seçkin markalar, ünlü tasarımcıların tasarımları, tekstil, aksesuar, ev tekstil ürünleri gibi birçok kategoride ürünler sunan Trendyol.com sitesinde “Milla by Trendyol & Auris”butiği açıldı. Modelliğini ünlü blogger Rachel Araz’ın

gerçekleştirdiği Mila by Trendyol koleksiyonunda Toyota Auris ile yapılan moda çekimleri yer alıyor.

Yedi gün açık kalacak butikte ayrıca Toyota’nın tüm modelleri ile ilgili bilgiler almak isteyenler için 4383 numaralı kısa mesaj hattı da açıldı. Bu hatta SMS yollayanlar Toyota Çağrı Merkezi’nden aranıyor ve Toyota hakkında bilgiler alabiliyorlar. Bunun yanı sıra “Trendyol & Auris” butiğinden ürün alanlara da Toyota araç içi karton koku hediye ediliyor.
*Trendyol ana sayfasında ilk sırada olan “Trendyol& Auris” butiği http://www.trendyol.com/ linkine tıklayarak görülebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..