Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası...

 Infiniti sedan Renault - Nissan markalarından Infiniti  Türkiye pazarında 2015 yılıyla büyük bir başarı elde etti. Premium sınınfın önde gelen markası, sedan modeli Q50'nin katkılarıyla  çıkışa geçti.Bayraktar Grubu’nun premium otomobil markası Infiniti, 2015 yılında gösterdiği başarılı performansıyla ODD Satış ve İletişim
Ödülleri, 2015 Gladyatörlerinde “En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ödülünü aldı. 2015 yılında Infiniti, 2.0 litrelik sportif sedan modeli Q50 ile satışlarını artırdı.

2015 yılında 2.0 lt motorlu otomobillerin yer aldığı segmente yönelen Infiniti, sportif sedan Q50 2.0 Turbo modeli ile satışlarına hız kattı. Infiniti, 2016 yılının 2’inci çeyreğinin başında 1.6 lt benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulması planlanan kompakt crossover Q30 modeli ile de pazarda var olan konumunu güçlendirmeye hazırlanıyor.
Infiniti’nin yüksek satış adetlerine ulaşmasını sağlayacak olan stratejik modeli Q30, dinamik sürüş özellikleri, Infiniti’ye özel güvenilir ve tepkisel performansın yanı sıra üstün bir sürüş ve yol tutuş performansı sunuyor. El işçiliği döşemeler ve etkileyici kabin özellikleri, göz alıcı tasarım yaklaşımının gövdeden yolcu kabinine kadar uzanmasını sağlıyor.

Türkiye’de 1.6 benzinli motor seçeneği ile satışa sunulması planlanan modelin yılın ikinci çeyreğinde yollarda olması planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..