Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

AKUT, Çocuklarla; YAZ KAMPI hazırlıkları başladı.

 Akut ta hizmet bitmiyorAKUT Arama Kurtarma Derneği'nin millî sporcuları ve uzman eğitmen kadrosu tarafından organize edilen AKUT YAZ KAMPI hazırlıkları başladı.Geleceğimiz olan çocuklarımızın, okullarından özel araçlarımızla alınıp kamp alanımıza getirilmesiyle başlayacak olan kampımız; güvenli yaşam, afetlere hazırlık, gönüllülük bilinci, doğaya saygı ve doğayla barışık yaşam temalarından oluşan, uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan eğitimleri kapsamaktadır.
Organizasyonumuz, her gün artan gönüllülerimiz ile şu an itibariyle 50'yi aşkın genç bir ekibe ulaşmıştır. Gönüllülerimizin her biri kendi alanında bilgi ve birikime sahiptir. AKUT çatısı altında da Uluslararası ve AKUT standartlarında, özellikle doğada arama kurtarma, afet sonrası arama kurtarma, kampçılık, trekking, su sporları, kaya tırmanışı ve benzeri, zor, yeterli deneyim, bilgi ve beceri gerektiren tüm doğa sporlarında uzman, kişilerden oluşur.

AKUT Doğada Yaşam kampları birçok farklı etkinliğin bir araya gelmesi ile oluşur. Bu farklı disiplinler içinde kampçılık, doğada yön bulma, navigasyon, ip-düğüm, kaya tırmanışı, flying fox, beden perküsyonu, drama, açık hava sineması, sabah sporu, orienteering, deprem bilinçlendirme semineri, yüzme ve diğer su sporları başta olmak üzere birçok farklı etkinlik bulunmaktadır.

AKUT Doğada Yaşam 2016 Yaz Sezonu Kampı için başvurular açılmıştır.


 Akut ta hizmet bitmiyor

Kampımız 8-12 ve 13-17 yaş gruplarında olmak üzere iki ayrı grup şeklinde düzenlenecektir.

Kayıt ve Detaylı bilgi: http://www.akutdogadayasam.com
İrtibat:
Serhat AKBEL-PROJE KOORDİNATÖRÜ

AKUT Genel Merkez
Tel: +90 212 217 04 10

KAMPIN EĞİTİM İÇERİĞİ
AFET BİLİNÇLENDİRME EĞİTİMLERİ
ÇEVRE KORUMA BİLİNCİ
DOĞADA GÜVENLİ YAŞAM
KAMPÇILIK
NAVİGASYON
YAPAY KAYA TIRMANIŞI
İP TEKNİKLERİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..