Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Hyundai Motorstudio, üçüncü marka deneyim merkezi

 Yeni HyundaiHyundai; yeni teknolojiler geliştirmek, yeni tasarımlar yapmak ve müşterileriyle daha çok ilişki içinde olmak onların deneyimlerinden yararlanmak için yeni otomobil (deneyim) merkezleri açıyor.
Hyundai, güncel modellerini geliştirmek ve ayrıca gelecekte üreteceği kaliteli otomobillerini şekillendirmek
adına üçüncü marka deneyim merkezini kurmaya karar verdi. Hyundai Motorstudio adı verilen platform, Kore'nin en büyük otomobil merkezi olacak. Hyundai Motorstudio’nun Seul ve Moskova’da da şubeleri bulunuyor.

Yenilikçi ve cesur tasarımlarıyla son zamanların en fazla dikkat çeken markası Hyundai, sıradışı yapı tasarımına sahip yeni merkezinde otomobil üretim sürecini gösteren özel sergilere de yer vererek kültürel alanda da etkili olacak.

Güney Kore’nin Goyang şehrinde kurulacak olan Hyundai Motorstudio, ayrıca bir otomobilden çok daha fazlasını sunmayı hedefliyor. 2017 yılında hizmete açılacak olan merkez, markanın üreteceği yeni nesil modeller kadar kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yaparak sosyal sorumluluk çalışmalarında etkin bir rol oynayacak.
 Hyundai geliyor, tüm cephelerden

"Hyundai Motor Company Başkan Yardımcısı Eui-Sun Chung, yeni kurulacak marka merkeziyle ilgili olarak “Hyundai Motorstudio, müşterilerimizin hayatını zenginleştirmeye bir ömür boyu ortak olmak için Hyundai Motor'un uzun vadeli vizyonunu ve hedeflerini temsil ediyor. Yeni tesislerimiz sayesinde müşterilerimizle daha fazla iletişim kuracağımıza inanıyorum. Sadece otomobil üretmek yetmez, bunun çok daha üstüne çıkmalıyız ve kendilerine benzersiz deneyimler sağlamalıyız” dedi.

Seul’e sadece 30 dakikalık mesafede bulunan Hyundai Motorstudio, gökyüzü temalı bir bina yapısıyla hemen dikkat çekiyor. Avusturya’nın dünyaca ünlü mimarlık firması DMAA tarafından tasarlanan merkezin ilk üç katı bilim kurgu filmlerindeki uzay gemisini andırırken çevresi tamamen camdan oluşuyor. Yerden yukarı dokuz, bodruma doğru da dört katı bulunan binanın toplam 14 katı bulunuyor ve 16 bin metrekareden fazla alana yayılıyor. Otomobillerin gelişim süreçlerinde önemli rol oynayacak olan bu merkez aynı zamanda Hyundai markasının imajına da katkıda bulunarak müşterilerine ürettiği otomobilleri hakkında detaylı bilgiler verecek. Hyundai Motorstudio, özel sergiler, Hyundai marka kültürü, sanatsal aktiviteler, sürüş temalı deneyimler, servis merkezleri, yiyecek ve içecek imkanları ve özel mağazaları sunmayı planlıyor. Hyundai, başta Pekin olmak üzere dünyanın bir çok büyük şehirlerinde Hyundai Motorstudio’nun şubelerini kurarak müşterileri ile iletişimini genişletmeyi planlıyor.

Detaylı bilgi için: http://motorstudio.hyundai.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..