Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Bu Lexus Buz Gibi!

 Buz gibi LexusGüvenli yolculuk denince ilk akla gelen  fren ve lastik faktörü oluyor. Japonya'nın lüks otomobil markası, bu durumu farklı bir boyuta taşımış!
Kaliteli ve performanslı modelleri ile öne çıkan Lexus, aynı zamanda güvenlik konusuna duyduğu hassasiyetle de farkını ortaya koyuyor. İngiltere’nin önde gelen yol
güvenliği organizasyonu TyreSafe, 2016 Yılın Otomobil Üreticisi Ödülü’nü Lexus’a vererek, markanın lastik güvenliği konusunda yaptığı yaratıcı sosyal medya çalışmalarını ve bayi aktivitelerini taçlandırdı.
 Buz gibi lastik
Bu prestijli ödülün alınmasında Lexus’un, kış aylarında lastik güvenliği ve performansına dikkat çekmek için sunduğu dünyanın ilk buzdan lastik projesi etkili oldu. Lexus NX modeli için oluşturulan el yapımı buzdan lastik ve jantlar güvenlik konusuna farklı bir yaklaşım getirirken, tasarımıyla da dikkat çekti.
Lexus, bu çalışmalarıyla çeşitli platformlardan birçok kullanıcının lastik güvenliği hakkında önemli bilgilere ulaşmasına olanak sağladı. Bu kampanya yenilikçi sosyal medya iletişimleri ve aktivitelerle desteklenerek büyük bir farkındalık yaratmayı başardı. Lexus ayrıca online yayınlanan filmler ile de güvenlik konusunda mesajlar iletmeye devam etti.
  Buz gibi Lexus

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..