Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

‘Akzirve Challenge’ Serisi İkinci Yarışı Yapıldı

STRADA Bahçeşehir’de Akzirve Challenge Off Road Heyecanının ikincisi 12 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi.İlki 17 Eylül'de yapılan yarışın organizasyonunu Türkiye’nin ve İstanbul'un ilk off road kulübü olan İSOFF'un yaptığı ilk  yarışta farklı sınıflarda 4x4 araçlarla beraber  24 pilot ve 20 hakem, dün yapılan yarışta ise 20 sporcu yer aldı.Yarışta, araçlar  ikili şekilde sıralanıp birbiriyle kesişen iki parkurda  saniyelere karşı yapıldı.

Akzirve sponsorluğunda düzenlenen off road yarışmasının ilk ayağı da STRADA Bahçeşehir proje alanında yapılmıştı. Yüksek bir tempoda gerçekleşen Akzirve Challenge’ın ilk yarışında birincilik kürsüsüne 6:45:34’lük derecesiyle Erkan Birinci, 2.’lik kürsüsünde 6:54:34’lük derecesiyle Tarık Gökbay, 3.’lük kürsüsünde ise 7:46:32’lik derecesiyle Devrim Öztürk yer almıştı.
Yarışma startını veren Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, “İSOFF iş birliğimizin devamı olan Akzirve Challenge 2. etap yarışması yine büyük ilgi gördü. Heyecan veren projeler üretmeye odaklanan bir kurum olarak desteklerimiz devam edecek. Hayatı, caddeyi ve ev konseptini tek bir alanda toplayan STRADA projemizin D parselinde düzenlenen yarışma vesilesi ile daire sahipleri, henüz yaşam başlamadan komşuluğu başlatan bu etkinlikte birbirlerini tanıma fırsatı buluyor” dedi.

STRADA projesinin yeni etap satışları hakkında da bilgi veren Maasfeh, “Yoğun ilgiyle karşılanan STRADA projemizin 1. etap satışlarından sonra, beklenen 2. etap satışlarına da Kasım ayı içinde başlamayı planlıyoruz” dedi.

Akzirve daha önce, 17 Temmuz’da Strada’dan startı verilen, deneyimli rallici Bora Köktener ve Ertuğrul Karali’nin liderliğinde 15 günde 10 Balkan Ülkesi’ni kapsayan ve bölgede ses getiren Tour of Balkan’a da sponsor olmuştu.

‘Akzirve Challenge’ Serisi İkinci Yarışının Sonuçları

Akzirve Challenge’ın ikinci yarışında 20 araç start alırken, 20 hakem de görev aldı. Yüksek bir tempoda gerçekleşen Akzirve Challenge’ın ikinci yarışında birincilik kürsüsüne Ali Doğaner çıktı. 2.’lik kürsüsünde Ali Saim Tekin, 3.’lük kürsüsünde ise Devrim Öztürk yer aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

TRT Spor Haberler