Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

En Kusursuz Otomobil Markası, Yine; O Seçildi!

Ülkemizde az görülen kalite, en az sorun çıkaran otomobiller araştırmaları, ABD gibi bazı ülklerde  her yıl yapılıyor.Bu araştırmalar tüketiciye bir fikir verdiği gibi ,o markaya sorunları ortadan kaldırmak için bir neden oluyor!Son çalışmalardan biri olan J.D. Power’ın “Kalite Araştırması’nda” 36 bin 186 araç sahibi farklı sınıflardan 224 modeli karşılaştırdı ve  Lexus yine zirvede ki yerini korudu.
Lexus, lüks ve kusursuz otomobiller üretme geleneğini bir kez daha taçlandırdı. Global araştırma şirketi J.D. Power’ın “Kalite Araştırması’nda” üst üste 6’ncı kez en sorunsuz marka seçilen Lexus, zirvedeki yerini korudu. Araç Güvenilirliği araştırmasında ilk sırayı alan Lexus, satış ve satış sonrası hizmetlerde “mükemmeliyetçi” çizgisini sürdürdü.


Lüks Hibritte Yeni Bir Model; Lexus CT 200H


Dünyanın en saygın bağımsız araştırma kuruluşlarından biri olan ve otomotiv sektörüne yönelik yaptığı çalışmalarla yıllardır adından söz ettiren J.D. Power araştırmasına, 36 bin 186 araç sahibi katıldı. Kullanıcıların 3 yaşındaki araçlarında yaşadıkları sorunları ve deneyimleri baz alınarak gerçekleştirilen çalışmada farklı segmentlerden en çok tercih edilen 224 model yer aldı. Lexus modellerinin yüksek kalitesini bir kez daha kanıtlayan bu sıralamada, motordan şanzımana, ses sistemlerinden navigasyona, havalandırmadan koltuklara kadar 177 kategoride karşılaşılan sorunlar araştırmaya konu oldu. 


Toyota; en çok satan, en güvenilir ve en araştırmacı marka mı?En az problem çıkaran modelleriyle Lexus bu araştırmada üst üste 6’ncı kez, en sorunsuz marka olarak yerini korudu. Lüks modellerinin yanı sıra üretim kalitesi ve işçiliğiyle öne çıkan Lexus’un müşteri memnuniyeti uzun dönemde gerçek kullanıcılar tarafından da bir kez daha kanıtlanmış oldu. Müşteri tercihlerinde önemli bir rol oynayan Lexus’un sorunsuzluğu ve güvenilirliği, Lexus’ların 2. el değerini daha da yükseltiyor. 


Toyota, Suzuki'yi mi alıyor?LEXUS, Detroit'te LF-1 LIMITLESS Konseptini TanıttıHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..