Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BMC, Yeni Nesil Araçlarıyla Yakında Yollarda

BMC'nin yeni araçları çok yakında yollarda..Yeni Procity TR, Yeni Neocity, Yeni Apron, Yeni Vuran, Yeni Amazon ve Yeni Kirpi'yle fuarlarda, yollarda ve savunma alanında var olan BMC; çok yakın bir zamanda, yeni çekici ve hafif kamyonuyla yine gözleri üzerine çekecek.Gündemde yer alacak..
BMC, yeni araçlarına internet sitesinde yer vermediği ve sitesini güncellemediği için eleştiriliyordu.BMC yetkilileri, bu eleştirilere kayıtsız kalmadı  diyeceğiz ama sadece üç sayfada yeni araçlara yer verilmiş.Belki de çok yakın zamanda yeni araçlar sitede yer almaya başlayacak!
Toplu ulaşımda ekonomi ve konforun adı BMC!
BMC'nin şehiriçi kullanıma yönelik geliştirdiği, otobüs ürün gamı, toplu taşımacılığın hizmetinde..


Otomobillerin, araçların internetteki yüzü


Ve, 2011 - 2012 yıllarından beri beklenen test resimlerini ara sıra gördüğümüz 
Yeni BMC çekici ve kamyon serisi nihayet yakında yollara çıkacak!


BMC Yeni Nesil çekiciler!
BMC yeni nesil çekici, uzunyol, şantiye ve hafif kamyonlarıyla çok yakında yollarda..


BMC, 2018 Fiyatlarını Açıkladı


Bu yeni aracı, en geç 1 - 2 ay içinde görürüz herhalde!Görüntüye göre; çekici, test aşamasının son bölümünde yenilenen ön yüzüyle satışa çıkacak.
Hafif kamyon ise İnşallah  BMC 415 gibi iki farklı Çin modeli olmaz!
BMC Savunma Sanayi!
BMC'nin üretmiş olduğu araçlar, Türkiye ve müttefik ülke ordularının hizmetinde..

Yeni BMC'nin Samsung Bataryalı Elektrikli Aracı


BMC; yeni araçlarının yanında, İzmir fabrikasını yeniliyor (son aşamada), Karasu  fabrikası inşaat aşamasında.Yerli tank, yerli otomobil ve yerli motor konusunda da faal veya faal olmak üzere!

Yerli otomobilde BMC'de var, haliyle Katar'da var


4 yorum:

 1. Oooo güzel haberler gelmeye başladı BMC den. İnşallah hadi bakalım. Kamyonu gördük zaten neden gölgeli bırakmışlar resimde? :D

  YanıtlaSil
 2. Ben yeni hafif kamyonu merak ediyorum.
  Önce BMC Profesyonel 518 vardı.Sonra JAC imzalı BMC 415 geldi. Şu anki Isuzu'ya benzeyen yine JAC'lı ikinci 415 geldi.Sıra yeni hafif kamyonda!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Büyük kamyonu çıksın da hafif kamyon olayı kolay. Yeni çıkacak kamyona benzeyen yapsalar daha yakışıklı olurdu hemde çin çakması demezdi kimse.

   Sil
 3. BMC.den hala yeni haberler alamıyoruz.bmc aş,den hiç bir açıklama gelmiyor yeni çıkacak araçların ne olacağı belirsiz ben bir BMC kullanıcısı olarak artık kısa zamanda yeni haberler bekliyoruz bu arada yeni Ford cargo,bunu görüntüsünde fena değil.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..