Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Edirne’den yola çıkan KIA Bongo, Türkiye Turunu Tamamlıyor

Hyundai -KIA ikilisi, otomobilden başka ticari araçta da etkin..Ticari araç ayağında etkili araçlardan biri de KIA Bongo.Performans ve teknoloji olarak rakiplerine meydan okuyan Bongo, Türkiye Turu'nu İstanbul'da bitiiriyor.Ticari araç sınıfının lider modeli KIA Bongo, tüketicisiyle buluşmak için 2 Nisan’da başladığı Türkiye turunu 14 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul’da bitiriyor..

Ziyaretçiler farklı kullanım amaçlarına göre dizayn edilen Bongo’ları hem test edebilme hem de yakından tanıma fırsatı yakalıyor. Ayrıca KIA, ticari araç kullanıcılarına roadshow’a özel benzersiz avantajlar da sunuyor.


KIA'dan, kendi kendini süren otomobil; 2020'de


Edirne’den yola çıkan KIA Bongo, 22 farklı şehir ziyaretine ev sahipliği yapan roadshow’un son durağı olan İstanbul’da turunu tamamlanmaya hazırlanıyor. Tekirdağ, Çorlu, İstanbul, Sakarya, Bursa ve Balıkesir’i ziyaret eden Bongo konvoyu; ardından İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Antalya ve Mersin duraklarında ticari araç kullanıcıları ile buluştu. Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ ve Trabzon duraklarında da tüketicisiyle bir araya gelen KIA Bongo’lar; Ankara Eskişehir ve Kütahya ziyaretlerinden sonra, roadshow’un son durağı İstanbul’a geliyor.
Şehir ziyaretlerinde KIA Bongo’nun özellikleri, performası ve teknolojisi geniş kapsamlı anlatılarak, tüketiciyi ticari araç konusunda bilgilendirme amaçlanıyor.


Amerikan Efsanesi REO, hala üretiliyormuş; KM500!!!


İstanbul’da “YEDPA Ticaret Merkezi”nde konumlandırılan etkinlik alanını ziyaret edenler, roadshow için özel tasarlanan KIA Bongo’lar ile benzersiz test sürüş deneyimi yaşayabiliyor. Roadshow boyunca Bongo sahibi olmak isteyen kullanıcılara 2.500 TL’lik çok özel bir  indirim fırsatı da sunuluyor.STINGER, STONIC ve PICANTO; KIA'ya yine ödül kazandırdı


Sınıfından beklenen kompakt görünümü sınıfından beklenmeyen konforla birleştiren KIA Bongo, Türkiye’yi karış karış gezerken hediye ettiği küçük sürprizler ile misafirlerinin yüzlerini güldürüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

TRT Spor Haberler