Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Avrupa'da otomobil fuarı heyecanı başlıyor.. Clio'da heyecan verici!

Otomobil fuarları iptal edilir veya katılımcıları azalırken Cenevre Fuarı'nda; Türkiye'de de imal edilecek/edilen yeni otomobillerin ilgi görmesi bekleniyor.Örneğin Clio gibi..
Renault, markanın iönemli modellerinden Yeni Clio’nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirirken Yeni Twingo, ilk kez ortaya çıkacak, Renault-Nissan_Mitsubishi markalarından Dacia' da  yeni Ultimate özel serisini  otomobilseverlerin önüne çıkaracak..

Renault ve Dacia, 5-6 Mart 2019 tarihlerindeki uluslarası basın günlerinde yenilikleri ile Cenevre Otomobil Fuarı’nda yerini alıyor. 

Yeni ClioV
Renault, 15 milyon satış adedine ulaşan ikonik modeli Clio’nun beşinci nesli olan Yeni Clio’yu tanıtıyor. İlki 1990 yılında lanse edilen Clio, satışa sunulmasından bu yana Renault Grubu’nun dünyanın dört bir yanında en çok satılan modeli oldu. Fransızların favori otomobili olmakla kalmayan model, 2013 yılından bu yana Avrupa’da B segmentindeki liderliğini sürdürüyor.
“Evrim ve Devrim” çifte ilkesi esas alınarak tasarlanan Yeni Clio, kuralları altüst ediyor: dış tasarım olgunlaştırılırken, iç tasarım ise yeniden yaratıldı. Daha keskin hatları ve daha iddialı ön kısmı, Yeni Clio’ya dinamizm ve modernizm kazandırırken, İç kısımda ise çarpıcı bir devrim göze çarpıyor. Tamamen yenilenen iç mekanda, kalite algısı ve sunulan teknolojiler açısından üst segmentten esinleniliyor. Kullanılan teknolojiler, kullanımı ve günlük hayatı kolaylaştırıyor.

Daha Şık ve Dinamik Olan Yeni Renault Clio, Bir Önceki Neslin Ana Hatlarını Taşıyor.


Yeni Clio, Renault tarafından geliştirilen E-Tech hibrit motorunu sunan ilk model olacak. Yeni Clio, otonom sürüşe öncülük edecek inovatif sürüş destek sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasında öncü olacak.


2018'de en çok hangi otomobil markaları, modelleri sattı?En çok satılan Egea, en az satılanlar arasında ise


Yeni Renault Twingo 
Yeni Twingo, eğlenceli ve atik duruşunu korurken daha rafine bir görünümle modernleşiyor. Dış ve iç mekanda yeni kişiselleştirme seçenekleri yer alırken, yeni Renault EASY CONNECT ekosistemi sayesinde en son yeniliklerden yararlanıyor.

Dacia’dan yeni Ultimate Limited Edition serisi
2018 yılını rekorla tamamlayan Dacia; Duster, Logan ve Stepway ailesine (Sandero, Logan MCV, Lodgy ve Dokker) yönelik, bazı ülkelerde* Techroad olarak da bilinen özel bir serinin tanıtımını gerçekleştiriyor. Fusion Kırmızı ve Highland Gri, özel seriyle birlikte renk seçeneklerine ekleniyor.
Renault’nun 5 Mart Salı günü saat 10.15’te gerçekleştireceği ilk gösterim www.groupe.renault.com adresinden canlı izlenebilecek.

EN iYİ SÜPERMiNi; CLiO 4 (2013 MODEL RENAULT 5)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..