Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

BMC; Amazon UKS, Vuran ve Kirpi II'yi Tatbikatta Sergiledi

BMC; Savunma ve Havacılık Fuarı öncesinde, tatbikatta araçlarını sergiledi.
BMC Amazon UKS, kış tatbikatı için ilk kez beyaz kamuflajlı olarak boy gösterdi Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ilk defa uluslararası  (15 ülke) katılımla gerçekleşen en büyük kış tatbikatında, 9. Kolordu Komutanlığı sevk ve idaresinde, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı tarafından; Kars, Şehit İstihkâm Astsubay Kıdemli Üst Çavuş İlhan Hamlı Atış ve Tatbikat Alanı'nda gerçekleştirildi.

Tatbikat ile birleşik ve müşterek harekâtın icrası konusunda iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, birliklerin derin kar ve şiddetli soğuklarda atış dâhil muharebe imkân ve kabiliyetlerini deneme amaçlandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları tatbikatı yerinden takip etti.
Tatbikatın bir parçası olarak milli ve yerli imkânlarla üretilen savunma sanayi ürünlerinin sergilendiği fuar ve sergi alanında BMC, AMAZON UKS, VURAN VE KİRPİ II araçlarını sergiledi.


Yeni BMC 600'mü geliyor?2019'un en yerli BMC'si; Tuğra mı, Procity mi, Neoport mu, Amazon mu?Ve, 2019 model BMC fiyatları..


Uzaktan komutalı silah sistemi entegre edilmiş çok amaçlı zırhlı aracı Amazon da kış tatbikatı için ilk kez beyaz kamuflajlı olarak boy gösterdi. Yolcularına mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma sağlayan Amazon, 7 kişilik taşıma kapasitesine sahip. Yüksek manevra kabiliyetiyle görev yapan Amazon, otomatik yangın söndürme sistemi, merkezi lastik şişirme, patlak yol gider lastik, arka görüş kamerası, karartma ve kamuflaj ışığı gibi özellikler taşıyor.


KISACA BMC

Kaynak; https://www.bmc.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..