Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Fiat Panda’nın, yeni SUV gövde seçeneği “City Cross” Türkiye’de satışa sunuldu.Fiyatı da güzel!

Küçük otomobilleriyle de bilinen Fiat, uzun zaman sonra Türkiye yollarına yeni bir araç çıkarıyor.Hem küçük, hemde SUV tadında birazda hesaplı fiyatıyla ilgi görmesi bekleniyor.69 beygire sahip otomobilin benzinli motoru  1200 cc hacme sahip.
Fiat Panda’nın, yeni SUV gövde seçeneği “City Cross” Türkiye’de satışa sunuldu. Şehir içinde hayatı kolaylaştıran kompakt yapısı ve yenilenmiş görünümüyle dikkat çeken ekonomik SUV Panda City Cross’a 80 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Fiat’ın şehir otomobili Panda’nın yeni SUV gövde seçeneği City Cross otomobil severlerle buluşuyor. Son 14 yıl üst üste Avrupa’nın en çok tercih edilen şehir otomobili olma başarısına ulaşan Panda, son yıllarda popülerlik kazanan SUV karakterine sahip otomobiller arasında şehir için kullanıma uygun kompakt tasarımı, ürün özellikleri ve ekonomikliği ile dikkat çekiyor.

Minik İtalyan, Yeni Fiat Panda 4X4 “2012 Yılının SUV’si” Seçildi!

Şehir içinde kullanımı kolay ve çevik bir karakter sergileyen Panda City Cross, yerden yüksekliği, hafif arazi şartlarıyla başa çıkabilen yeni ön ve arka tampon tasarımı ve tavan rayları ile tam bir SUV görünümü sunuyor. Panda City Cross, yüksek yapısı ve 5 kapılı olması sayesinde yolcularına ferah ve geniş bir yaşam alanı sunuyor. Panda City Cross’un dikkat çeken standart donanımları arasında LED gündüz farları, ön sis farları, direksiyondan kumanda edilebilen Bluetooth bağlantılı Uconnect sistemi, 15 inç jantlar ve 6 adet hava yastığı yer alıyor. 


Yerli otomobil her yerde gündemde, ABD'li otolar Avrupa'ya gelemiyor ve güvenlik önemli!


Kompakt boyutları, çevikliği ve göz alıcı renk seçenekleri ile şehrin caddelerinde tüm dikkatleri üzerine çekecek olan Panda City Cross’ta, rüştünü ispatlamış 1,2 litrelik 69 HP gücünde yüksek verimliliğe sahip benzinli Fire motor görev yapıyor. Panda City Cross,Türkiye’deki ekonomik SUV alternatiflerinden biri olarak öne çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..