Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

DS, 1955 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Paris'teki Grand Palais anıtının merkezinde bir sanat eseri gibi sergilendi. Orijinal DS’in tanıtımından tam 60 yıl sonra DS markası, Révélations sergisi çerçevesinde bu sembolik alana DS X E-TENSE ile geri döndü

 Uluslararası el sanatları ve çağdaş yaratıcılık bienali Révélations, 33 ülkeden 450 sanatçıya ve tarihinde ilk kez bir otomobil markasına ev sahipliği yaptı.Etkinliğe gelen ziyaretçiler, DS Design Studio tarafından tasarlanan ve Fransız el sanatları kalitesini gözler önüne seren DS X E-TENSE’i yakından inceleme fırsatı

buldular. DS döşeme uzmanları ise, el sanatı ve malzeme kalitesi konusundaki uzmanlık ve tutkularını gelen misafirler ile paylaşma fırsatı buldular. 


Türkiye'de de otomobil bataryası imal etmek isteyen Toyota yine dünyanın en değerli markası oldu


Etkinliğin resmi ulaşım sponsoru olan DS Automobiles, katılımcıların transferini yüksek teknoloji ikonu        DS 3 CROSSBACK otomobiller ile sağladı.

Révélations sergisinin yenisiyle Paris; sanat ve yaratıcılık mesleklerinin dünya merkezi konumundaydı. Bu çerçevede Grand Palais, el sanatları ustalarının, üreticilerin, sanat galerilerinin, üst düzey markaların, vakıfların, kurumların, esnafların, koleksiyonerlerin ve profesyonellerin bir araya geldiği çok değerli bir buluşma noktası oldu. Etkinliğe 33 ülkeden 450 küratör katılırken DS etkinliğe tarihinde katılan ilk otomobil markası oldu. DS, sergilediği DS X E-TENSE ile, 2035 yılında bir lüks otomobilin neye benzeyeceği konusunda markanın vizyonunu ortaya koydu.


Türkiye'nin ve İstanbul'un ilk otomobil fabrikası ve serbest bölgesine dair

Bu rüya otomobil, örgülü deri veya Maison Lemarié stüdyosunun zarif tüylü kumaşları dahil olmak üzere benzersiz uygulamalarıyla Fransız el sanatlarını ve Fransız lüksünü gözler önüne seriyor. Etkinliğe katılan DS Design Studio döşeme uzmanları, ziyaretçilere yeni nesil her bir DS otomobilinde uygulanan el sanatlarının detayları ve kullanılan malzemelerin kalitesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.


Yeni Peugeot 508 SW, Euro6.d normlarında hibrit, benzinli ve dizel motorlara sahip


En iyiye ulaşma, detaya gösterilen özen, asil malzemeler, zarafet ve Fransız lüksü. Bu terimler, Fransız lüksünü ve ileri teknolojiyi bir arada kullanarak otomotiv sektörüne üst seviye otomobiller kazandırmayı hedefleyen DS markasını yansıtıyor.


DS AUTOMOBILES HAKKINDA
Avan-garde ruhuyla 1955 DS’in olağanüstü mirasına dayanan ve 2015 yılında kurulan DS Automobiles, otomotiv endüstrisinde Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv sektörüne uygulamayı hedefliyor. DS Automobiles, Groupe PSA’nın Premium otomobil markasıdır.
Kişiliğini dışa vurmayı amaçlayan ve en son teknolojiler konusunda istekli olan müşteriler için tasarlanan ikinci nesil DS modelleri, zarafet ve ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. DS markası, her yıl yeni bir otomobil tanıtarak, DS 7 CROSSBACK ve DS 3 CROSSBACK ile başlayan, tümü E-TENSE imzasını taşıyan elektrikli versiyonları da içeren bir model gamı oluşturacak.  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..