Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Kanuni Tigrina 50, Ulaşım ve Hafif Yük İçin İdeal Motosiklet

Hızla büyüyen 50 cc segmentinde yerli üretim Tigrina 50 modeli dikkat çekiyor.
Türkiye motosiklet sektörünün en önemli temsilcilerinden Kuralkan, ulaşım ve hafif çaplı yük taşımacılığı için geliştirdiği yerli üretim Kanuni Tigrina 50 modelini piyasaya sundu. 






B Sınıfı Ehliyetle Kullanılabiliyor
Türkiye motosiklet pazarının yükselişte olan 50 cc segmentine Trodon 50’den sonra Tigrina 50 ile  de iddiasını ortaya koyan Kuralkan, Scooter tipi motosikletlerinde Euro4 normlarına uygun modelleriyle farkını gösteriyor.  B sınıfı ehliyetle kullanılabilen Tigrina 50, tek silindirli 4 zamanlı motora sahip. 


Neden Kasko Yaptırmanız Gerekiyor?







 2.68 HP’lik gücünde, 2.81 Nm’lik tork üreten ve boş 89 kg, ağırlıkla 239 kg taşıma kapasitesi bulunan Tigrina 50, kahverengi, Kırmızı, Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ve zorunlu trafik sigortasından muaf olan Tigrina 50, retro ve sade hatlarıyla çekici bir tasarıma sahip. Benzerlerine göre daha büyük lastikleri sayesinde iyi bir yol tutuşu sunan Tigrina 50’de, vites, hız, yakıt ve devir göstergesi dijital olarak yer alıyor. Uzun ve yumuşak selesiyle sürüş konforu da sağlayan Tigrina 50’de aynı zamanda USB girişli cep telefonu şarjı da bulunuyor.


Yeni Kanuni'den Tigrina ve Trodon


5 bin 490 TL’lik benzersiz fiyatıyla da dikkat çeken Kanuni Tigrina 50, özellikle yazlıkçılar ve kırsal kesimde yaşayanlar için ideal bir model olarak öne çıkıyor. 2019 yılından itibaren internet üzerinden on-line satışa başlayan Kuralkan, e-kuralkan sisteminde; kredi kartı, kredi ve havale gibi ödeme seçeneklerini bulunurken, 60 aya kadar taksitlendirme de yapılıyor.


Bora, eBike ve diğer iki tekerliler


Tigrina 50 Teknik Özellikler


Motor:          Tek Silindir 4 Zaman, 50 cc
Güç:            2.68 HP - 7500 d/d
Tork:           2.81 Nm - 5000 d/d
Şanzıman:        4 Vites
Yakıt Besleme:    Karbüratör
Ağırlık:         89 kg
Boyutlar:        1995x700x1070 mm
Renk:                 Kırmızı, Siyah, Beyaz, Kahverengi
Ön Süspansiyon:   Teleskopik
Arka Süspansiyon:     Helezonik yay çift amortisör


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..