Yerli Araç Kullan, TÜRKİYE Kazansın.Vatandaşımız KAZANSIN

Yerli Ford Transit'te herkese yetecek kadar yer var

Herkese yetecek kadar yer var sloganıyla yola çıkan Yeni Transit, Ford Otosan'ın Gölcük'te ki  fabrikasında imal ediliyor. Yeni nesil 2000 cc hacimli Ford EcoBlue dizel motorlu Yeni Transit her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 170 beygir gücü ve 405 Nm tork değeriyle, ihtiyaçları  karşılayan  bir model bulmak garanti. 

Üstelik daha fazla yakıt tasarrufu ve daha az Karbon emisyonu için Hibrit Elektrikli Araç (mHEV) olarak da sunuluyor.

Yeni Ford Transit Minibüs; 18 kişinin zevkle ve rahat  taşınması, 
Yeni Transit Kamyonet; en sağlam, en güvenilir ve en dayanıklı iş aracı olması,
Ve Yeni Transit Van ise daha kullanışlı, daha göz alıcı, daha verimli bir iş yeri 
amacıyla ortaya çıkıyor..


Yerli ve yeni Transit; 18 kişiye kadar yolcu kapasitesi, elektrikli basamakları,
2.0 litre Ford EcoBlue dizel motoru,

 Normal - Kaygan Zemin - Yeni Eco MOD ile seçilebilir sürüş modlarıyla
 performansı değişken şartlar ve amaçlara hizmet etmeye geliyor.
Emisyon değeri ise (NEDC) 176 g/km.
Yeni Ford Transit'in gövdesi, ikonlaşmış tasarıma yenilenmiş bir görünüm getiriyor. İçinde ise, akıllıca düzenlenmiş kabin özellikleri arasında yeni bir Gösterge Paneli bulunuyor ve gelişmiş bir dizi teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.
Transit'i daha güvenilir kılan sistemlerden biri; çarpışmaları önlemeye ve yayaları korumaya yardımcı sistem; Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini 'iiçin radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır.Kusursuz Tatilin İlk Adımı Enterprise Araç Kiralamadan Geçiyor

Yeni Ford Transit çok sayıda gelişmiş teknolojik özelliğe sahip Hepsi daha akıllıca ve daha verimli çalışmaya yönelik tasarlanmış. Şerit değiştirirken veya geri viteste giderken diğer yol kullanıcılarının varlığı konusunda uyaran Çapraz Trafik Uyarı Sistemi destekli Kör Nokta Uyarı Sistemi de bu özellikler arasında. Alt aydınlatmalı yeni yüksek düzey geri görüş kamerası ve geniş açılı ön kamera sayesinde aracın çevresinde neler olduğunu her zaman görmek mümkün.


Efsane Geri Dönüyor.Yeni BMC, Çok yakında...
Kaynak; www.ford.com.tr

2 yorum:

  1. Yeni derken herhalde makyajlanmış kasa. Nedense Transitin bu tasarımına bir türlü alışamadım.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..